Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Relexa 100 Trio Tepe duşu seti 3 akışlı

27065000 - Relexa 100 Trio Tepe duşu seti 3 akışlı
  • krom
Product Number 27065000
EAN 4005176832109

Product Description

GROHE Relexa tepe duşu – küçük ama güzel

Bu Relexa tepe duşu direkt olarak duvara monte edilebilir. Tüm borular ve teknoloji güzelce gizlenirken, duş başlığı duvardan zarif biçimde çıkarak muhteşem bir performans sergiler. Her şeyden önce, duş size seçim yapabileceğiniz üç akış şekli sunar. Normal, Rain ve Jet. Tazelenmek, keyiflenmek ya da cildinizi canlandırmak için. Oynar başlığı, akış açısını ayarlamanıza olanak tanır. GROHE DreamSpray suyun tüm su çıkış noktalarına eşit dağılmasını sağlayarak optimum duş hissi verir. Duş başlığında SpeedClean kireç kırıcı sistem ve parlak GROHE StarLight krom kaplama kullanılır.

Product Highlights

GROHE DreamSpray ile lüks duş deneyimi

GROHE DreamSpray teknolojisi günlük duşunuzu lüks ve rahatlatıcı bir deneyime dönüştürür. İleri mühendislik ürünü duş başlığı, hangi akış şeklini seçerseniz seçin, tüm çıkış noktalarından dengeli su akışı sağlar.

GROHE StarLight krom kaplama sayesinde kolay temizlik

Bataryayı sadece kuru bir bezle silmeniz yeterlidir; ultra pürüzsüz yüzey kaplaması çiziklere karşı dayanıklıdır ve kalıcı parlaklık sağlar. Temizlerken zamandan tasarruf edeceksiniz, bataryanız ise hep parlak ve yeni görünecek.

SpeedClean – Duş başlığınızda asla kireçlenme olmaz

Kireç, SpeedClean su çıkış noktalarıyla sorun olmaktan çıktı: Entegre kireç kırıcı sistem sayesinde, GROHE duş başlığı su çıkış noktalarının temizliği olağanüstü kolay. Esnek silikon su çıkış noktalarındaki kireç kalıntısını gidermek için, sadece elinizle silmeniz yeterli.

InnerWater Guide ile korunan krom kaplama

Duşun içindeki su kanalının güçlü yalıtımı, yüzeyin ısınmasını önler; böylece dokunduğunuzda asla çok sıcak olmaz. Ayrıca, GROHE duşunuzun krom kaplamasını koruyarak muhteşem dayanıklılığını daha da arttırır.

Rain Akış – teninizde yaz yağmuru gibi

Teninizde rahatlatıcı Rain Akış hissinin keyfini yaşayın. Ilık yaz yağmurlarını çağrıştıran bu yumuşak ve ince akış şekli bedeninizi ve zihninizi rahatlatarak gerginlik ve stresi alıp götürecek.

Jet Akış – canlandırıcı masaj ve etkin temizlik

Mükemmel birleşim: Taptaze bir enerji patlamasına ihtiyaç duyduğunuzda, dinamik Jet Akış teninizde keyifli ve canlandırıcı bir his yaratır. Duştan sonra, güçlü su jeti duşunuzu ya da küvetinizi kolayca temizler.

Powerful spray pattern for a revitalizing shower: the GROHE Normal spray

Our Normal spray is a powerful spray pattern that is perfect for a revitalizing and refreshing shower. Enjoy the trusted GROHE quality every day.

Technical Data & Care Instructions

Technical Information

Technical Product Information
Dimensional Drawing

Care Instructions

Care Instructions

Spare Parts

Pos.-nr. Prod. description Order-nr.
* Optional accessories
1 Rozet 45664000
2 Dişli pin 45665000
3 Filtre 0492200M

Product range

Handshowers

El duşu 3 akışlı
El duşu 5 akışlı

Headshowers

Tepe duşu seti 3 akışlı
5 akışlı tepe duşu
Sport duş başlığı
Relexa

Relexa

Performans için tasarlandı.

Show Collection
Brochure