Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Tempesta Cosmopolitan 100 Sürgülü duş seti 2 akışlı

2757810E - Tempesta Cosmopolitan 100 Sürgülü duş seti 2 akışlı

Ürün Tanımı

GROHE New Tempesta Cosmopolitan 100 duş seti – su tasarrufu sağlayan eksiksiz ve ekonomik set

New Tempesta Cosmopolitan duş seti, modern banyolara mükemmel uyum sağlar. Setin içinde bir adet el duşu, esnek duş yüksekliği ayarı için 600 mm’lik duş sürgüsü ve birçok banyoya uygun 1760 mm uzunluğunda hortum bulunur. GROHE EcoJoy akış sınırlayıcı, su kullanımınızın dakikada 5,7 litreyi aşmasını önler. GROHE DreamSpray, suyun tüm sprey nozüllerine eşit dağıtımalsını sağlar. SpeedClean teknolojisi ise nozüllerde kireç oluşumunu engeller. SpeedClean kireç önleyici sistem sayesinde tüm kireci parmaklarınızla silebilirsiniz. Duş başlığı, parlak GROHE StarLight krom kaplama ile kaplanmıştır. Bu yüzey kaplaması, yalnızca yumuşak bir bezle silinerek uzun yıllar boyunca güzelliğini ve parlaklığını korur. Inner WaterGuide, duş başlığının sıcaklığının artmasını engeller. Bu sayede duş başlığının kullanım ömrü artar ve rahatlıkla dokunabilmenizi sağlar.

Ürünün Başlıca Özellikleri

GROHE EcoJoy – hem çevre, hem de cüzdanınız için faydalı

GROHE EcoJoy, bir GROHE duşundan bekleyeceğiniz tüm konforu sunarken su tüketiminizi %40'a kadar azaltır. Su tasarrufu sağlayan bu teknoloji sadece çevreyi korumakla kalmaz, aynı zamanda ödediğiniz faturaları da düşürür.

GROHE DreamSpray ile lüks duş deneyimi

GROHE DreamSpray teknolojisi günlük duşunuzu lüks ve rahatlatıcı bir deneyime dönüştürür. İleri mühendislik ürünü duş başlığı, hangi akış şeklini seçerseniz seçin, tüm çıkış noktalarından dengeli su akışı sağlar.

GROHE StarLight krom kaplama sayesinde kolay temizlik

Bataryayı sadece kuru bir bezle silmeniz yeterlidir; ultra pürüzsüz yüzey kaplaması çiziklere karşı dayanıklıdır ve kalıcı parlaklık sağlar. Temizlerken zamandan tasarruf edeceksiniz, bataryanız ise hep parlak ve yeni görünecek.

SpeedClean – Duş başlığınızda asla kireçlenme olmaz

Kireç, SpeedClean su çıkış noktalarıyla sorun olmaktan çıktı: Entegre kireç kırıcı sistem sayesinde, GROHE duş başlığı su çıkış noktalarının temizliği olağanüstü kolay. Esnek silikon su çıkış noktalarındaki kireç kalıntısını gidermek için, sadece elinizle silmeniz yeterli.

InnerWater Guide ile korunan krom kaplama

Duşun içindeki su kanalının güçlü yalıtımı, yüzeyin ısınmasını önler; böylece dokunduğunuzda asla çok sıcak olmaz. Ayrıca, GROHE duşunuzun krom kaplamasını koruyarak muhteşem dayanıklılığını daha da arttırır.

Rain Akış – teninizde yaz yağmuru gibi

Teninizde rahatlatıcı Rain Akış hissinin keyfini yaşayın. Ilık yaz yağmurlarını çağrıştıran bu yumuşak ve ince akış şekli bedeninizi ve zihninizi rahatlatarak gerginlik ve stresi alıp götürecek.

Jet Akış – canlandırıcı masaj ve etkin temizlik

Mükemmel birleşim: Taptaze bir enerji patlamasına ihtiyaç duyduğunuzda, dinamik Jet Akış teninizde keyifli ve canlandırıcı bir his yaratır. Duştan sonra, güçlü su jeti duşunuzu ya da küvetinizi kolayca temizler.

Teknik Bilgi & Bakım Talimatları

Teknik Bilgiler

Teknik ürün Bilgiler
Boyutsal Çizim
Boyutsal Çizim

Bakım Talimatları

Bakım Talimatları

Yedek Parçalar

Poz. No. Ürün Açıklama Sipariş No.
* Optional accessories
1 Shower bar holder 48095000
2 Glider 12140000
3 Dirt strainer 0700200M
4 Compensation disc 48051000*