Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

New Tempesta Cosmopolitan 100 Sürgülü duş seti 4 akışlı

27577001 - New Tempesta Cosmopolitan 100 Sürgülü duş seti 4 akışlı
  • krom
Product Number 27577001
EAN 4005176940392

Product Description

GROHE New Tempesta Cosmopolitan 100 duş seti – kullanışlı sabunluğuyla ideal duş seti

New Tempesta Cosmopolitan duş seti, tam sizin duşunuza göre. Dört akış şekli sunan el duşu, 600 mm sürgü ve 1750 mm uzunluğunda duş hortumuna ek olarak, kullanışlı GROHE duş tablası sayesinde şampuanınız ve duş jeliniz her zaman elinizin altında. GROHE DreamSpray suyun tüm çıkış noktalarına eşit dağılmasını sağlarken, Inner WaterGuide da duş başlığının elinizde tutabileceğiniz kadar soğuk kalmasını garanti eder. GROHE EcoJoy ise, %50'ye kadar su tasarrufu yapmanıza olanak tanır. SpeedClean sayesinde, kireç sorunu yaşamazsınız; Inner WaterGuide ise, duş başlığının ayarladığınız sıcaklığı asla geçmemesini sağlayarak kullanım ömrünü uzatır. Parlak GROHE StarLight kromla kaplanan bu duş seti, banyonuzda kesinlikle dikkatleri üzerine çekecektir.

Product Highlights

GROHE EcoJoy – hem çevre, hem de cüzdanınız için faydalı

GROHE EcoJoy, bir GROHE duşundan bekleyeceğiniz tüm konforu sunarken su tüketiminizi %40'a kadar azaltır. Su tasarrufu sağlayan bu teknoloji sadece çevreyi korumakla kalmaz, aynı zamanda ödediğiniz faturaları da düşürür.

GROHE DreamSpray ile lüks duş deneyimi

GROHE DreamSpray teknolojisi günlük duşunuzu lüks ve rahatlatıcı bir deneyime dönüştürür. İleri mühendislik ürünü duş başlığı, hangi akış şeklini seçerseniz seçin, tüm çıkış noktalarından dengeli su akışı sağlar.

GROHE StarLight krom kaplama sayesinde kolay temizlik

Bataryayı sadece kuru bir bezle silmeniz yeterlidir; ultra pürüzsüz yüzey kaplaması çiziklere karşı dayanıklıdır ve kalıcı parlaklık sağlar. Temizlerken zamandan tasarruf edeceksiniz, bataryanız ise hep parlak ve yeni görünecek.

SpeedClean – Duş başlığınızda asla kireçlenme olmaz

Kireç, SpeedClean su çıkış noktalarıyla sorun olmaktan çıktı: Entegre kireç kırıcı sistem sayesinde, GROHE duş başlığı su çıkış noktalarının temizliği olağanüstü kolay. Esnek silikon su çıkış noktalarındaki kireç kalıntısını gidermek için, sadece elinizle silmeniz yeterli.

InnerWater Guide ile korunan krom kaplama

Duşun içindeki su kanalının güçlü yalıtımı, yüzeyin ısınmasını önler; böylece dokunduğunuzda asla çok sıcak olmaz. Ayrıca, GROHE duşunuzun krom kaplamasını koruyarak muhteşem dayanıklılığını daha da arttırır.

Rain Akış – teninizde yaz yağmuru gibi

Teninizde rahatlatıcı Rain Akış hissinin keyfini yaşayın. Ilık yaz yağmurlarını çağrıştıran bu yumuşak ve ince akış şekli bedeninizi ve zihninizi rahatlatarak gerginlik ve stresi alıp götürecek.

GROHE Rain O2 akış – olağanüstü şekilde yumuşak ve dinlendirici

GROHE Rain O2 Akış şekliyle kendinizi lüks duş deneyimine bırakın. Hava, akış yüzeyinin içine çekilerek suyla karışır ve daha yumuşak, daha geniş akış elde edilir. Sonuç, bedeniniz ve ruhunuz için benzersiz bir rahatlama hissi.

Masaj akışıyla rahatlatıcı baş ve boyun masajı

Canlandırıcı masaj için, duş başlığınızdaki masaj akış ayarını seçin. Değişken su akışı, başınıza ve boynunuza nazik biçimde masaj yapar. Güne canlandırıcı bir başlangıç yapabilir ya da yatmadan önce günün gerginliği ve stresinden kurtulmak için rahatlatıcı bir masaj duşu alabilirsiniz.

Jet Akış – canlandırıcı masaj ve etkin temizlik

Mükemmel birleşim: Taptaze bir enerji patlamasına ihtiyaç duyduğunuzda, dinamik Jet Akış teninizde keyifli ve canlandırıcı bir his yaratır. Duştan sonra, güçlü su jeti duşunuzu ya da küvetinizi kolayca temizler.

Technical Data & Care Instructions

Technical Information

Technical Product Information
Dimensional Drawing

Care Instructions

Care Instructions

Product range

Handshowers

Duş seti 3 akışlı
Duşu seti 3 akışlı
El duşu 2 akışlı
El duşu 3 akışlı
El duşu 4 akışlı

Headshowers

Tepe duşu seti 3 akışlı
Tepe duşu 4 akışlı
Tepe duşu 1 akışlı
Tepe duşu 4 akışlı

Showerrail sets

Sürgülü duş seti 2 akışlı
Sürgülü duş seti 4 akışlı
Sürgülü duş seti 3 akışlı
New Tempesta Cosmopolitan

New Tempesta Cosmopolitan

Show Collection