Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

New Tempesta Cosmopolitan 100 Tepe duşu 4 akışlı

27869000 - New Tempesta Cosmopolitan 100 Tepe duşu 4 akışlı

Ürün Tanımı

GROHE New Tempesta Cosmopolitan 100 tepe duşu setiyle günlük duşunuzu büyüleyici bir ana dönüştürün

GROHE New Tempesta Cosmopolitan 100 tepe duşu seti ile duş almayı keyifli bir deneyim haline getirin. Bu tepe duşu, havalı ve modern banyolar için mükemmel bir seçenektir. Dört farklı sprey seçeneği sunar. Nazik Rain Sprey, daha yumuşak bir his için tüy kadar hafif Rain O² Spreyi, gerginliği azaltmak için hafif titreşim sağlayan Masaj Spreyi ya da canlandırma ve derin temizlik için güçlü Jet sprey seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. GROHE EcoJoy 9,5 l/dk. akış sınırlayıcı, sudan ve masraflardan tasarruf etmenizi sağlarken mükemmel bir sprey akışı sunar. Bu sayede duşun keyfini eksiksiz olarak çıkarabilirsiniz. Ayrıca DreamSpray özelliği hangi sprey modelini seçerseniz seçin her nozülden çıkan akış miktarının eşit olmasını sağlar. Bu sayede duşunuzu mümkün olduğu kadar konforlu ve eğlenceli hale getirir. +/- 15 dönüş açısına sahip bir kol ve mafsalın üstüne monte edilen 100 mm’lik tepe duşu tüm vücudunuzu kaplar. SpeedClean nozülleri, kirecin yalnızca silinerek temizlenebileceği şekilde tasarlanmıştır. Dayanıklı ve göz alıcı GROHE Starlight krom kaplama, tepe duşuna büyüleyici bir görünüm kazandırır. Son derece iyi yalıtılan Inner WaterGuide özelliği, hem hassas cildinizi hem de parlak krom kaplamayı korumak için yüzeyin aşırı ısınmasına engel olur. Ani su ısıtıcısı ile birlikte kurulabilir ve en az 1,0 bar su basıncı önerilir. GROHE New Tempesta Cosmopolitan – duş alma lüksünü güzel ve modern bir tasarımla buluşturur!

Ürünün Başlıca Özellikleri

GROHE EcoJoy – hem çevre, hem de cüzdanınız için faydalı

GROHE EcoJoy, bir GROHE duşundan bekleyeceğiniz tüm konforu sunarken su tüketiminizi %40'a kadar azaltır. Su tasarrufu sağlayan bu teknoloji sadece çevreyi korumakla kalmaz, aynı zamanda ödediğiniz faturaları da düşürür.

GROHE DreamSpray ile lüks duş deneyimi

GROHE DreamSpray teknolojisi günlük duşunuzu lüks ve rahatlatıcı bir deneyime dönüştürür. İleri mühendislik ürünü duş başlığı, hangi akış şeklini seçerseniz seçin, tüm çıkış noktalarından dengeli su akışı sağlar.

Rain Akış – teninizde yaz yağmuru gibi

Teninizde rahatlatıcı Rain Akış hissinin keyfini yaşayın. Ilık yaz yağmurlarını çağrıştıran bu yumuşak ve ince akış şekli bedeninizi ve zihninizi rahatlatarak gerginlik ve stresi alıp götürecek.

GROHE Rain O2 akış – olağanüstü şekilde yumuşak ve dinlendirici

GROHE Rain O2 Akış şekliyle kendinizi lüks duş deneyimine bırakın. Hava, akış yüzeyinin içine çekilerek suyla karışır ve daha yumuşak, daha geniş akış elde edilir. Sonuç, bedeniniz ve ruhunuz için benzersiz bir rahatlama hissi.

Masaj akışıyla rahatlatıcı baş ve boyun masajı

Canlandırıcı masaj için, duş başlığınızdaki masaj akış ayarını seçin. Değişken su akışı, başınıza ve boynunuza nazik biçimde masaj yapar. Güne canlandırıcı bir başlangıç yapabilir ya da yatmadan önce günün gerginliği ve stresinden kurtulmak için rahatlatıcı bir masaj duşu alabilirsiniz.

Jet Akış – canlandırıcı masaj ve etkin temizlik

Mükemmel birleşim: Taptaze bir enerji patlamasına ihtiyaç duyduğunuzda, dinamik Jet Akış teninizde keyifli ve canlandırıcı bir his yaratır. Duştan sonra, güçlü su jeti duşunuzu ya da küvetinizi kolayca temizler.

GROHE StarLight krom kaplama sayesinde kolay temizlik

Bataryayı sadece kuru bir bezle silmeniz yeterlidir; ultra pürüzsüz yüzey kaplaması çiziklere karşı dayanıklıdır ve kalıcı parlaklık sağlar. Temizlerken zamandan tasarruf edeceksiniz, bataryanız ise hep parlak ve yeni görünecek.

SpeedClean – Duş başlığınızda asla kireçlenme olmaz

Kireç, SpeedClean su çıkış noktalarıyla sorun olmaktan çıktı: Entegre kireç kırıcı sistem sayesinde, GROHE duş başlığı su çıkış noktalarının temizliği olağanüstü kolay. Esnek silikon su çıkış noktalarındaki kireç kalıntısını gidermek için, sadece elinizle silmeniz yeterli.

InnerWater Guide ile korunan krom kaplama

Duşun içindeki su kanalının güçlü yalıtımı, yüzeyin ısınmasını önler; böylece dokunduğunuzda asla çok sıcak olmaz. Ayrıca, GROHE duşunuzun krom kaplamasını koruyarak muhteşem dayanıklılığını daha da arttırır.

Teknik Bilgi & Bakım Talimatları

Teknik Bilgiler

Boyutsal Çizim

Bakım Talimatları

Bakım Talimatları

Yedek Parçalar

Poz. No. Ürün Açıklama Sipariş No.
* Optional accessories
1 İnce conta Ø18,5 x Ø12 x 2 0138900M
2 Filtre 48007000

Ürün Yelpazesi

El duşları

Duş seti 3 akışlı
Duşu seti 3 akışlı
El duşu 2 akışlı
El duşu 3 akışlı
El duşu 4 akışlı

Tepe duşları

Tepe duşu seti 3 akışlı
Tepe duşu 4 akışlı
Tepe duşu 4 akışlı
Tepe duşu 1 akışlı

Duş rayı setleri

Sürgülü duş seti 2 akışlı
Sürgülü duş seti 4 akışlı
Sürgülü duş seti 3 akışlı
New Tempesta Cosmopolitan

New Tempesta Cosmopolitan

Koleksiyonu Göster