Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Tempesta Cosmopolitan 100 Duş seti 3 akışlı

27584001 - Tempesta Cosmopolitan 100 Duş seti 3 akışlı
  • krom
Ürün Numarası 27584001
EAN 4005176940491

Ürün Tanımı

GROHE New Tempesta Cosmopolitan 100 banyo seti – banyonuz için baştan çıkarıcı bir duş

New Tempesta Cosmopolitan 100 banyo seti; bir adet el duşu, duvar duş askısı ve 1750 mm uzunluğunda Relexaflex hortum içerir. Rain, Rain O² ve Massage spreyleri arasında seçim şansı, duş almayı cezbedici bir keyif haline dönüştürür. İster sağanak yağmur etkisini ister ek hava kabarcıklarının etkisini veya masaj spreyinin titreşimli gücünü tercih edin, GROHE DreamSpray teknolojisi, tüm spreylerde suyun sprey nozüllerine eşit şekilde dağılmasını sağlar. Parlak GROHE StarLight krom ile kaplanan bu duş, son derece çekici bir görünüme sahiptir. GROHE EcoJoy teknolojisiyle suyu ekonomik bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu sayede su tüketiminizi %50’ye varan oranlarda azaltırken yine de mükemmel bir sprey akışına sahip olabilirsiniz. Inner WaterGuide özelliği, duş başlığını kolaylıkla tutmanızı sağlarken duşun kullanım ömrünü de uzatır.

Ürünün Başlıca Özellikleri

GROHE EcoJoy – hem çevre, hem de cüzdanınız için faydalı

GROHE EcoJoy, bir GROHE duşundan bekleyeceğiniz tüm konforu sunarken su tüketiminizi %40'a kadar azaltır. Su tasarrufu sağlayan bu teknoloji sadece çevreyi korumakla kalmaz, aynı zamanda ödediğiniz faturaları da düşürür.

GROHE DreamSpray ile lüks duş deneyimi

GROHE DreamSpray teknolojisi günlük duşunuzu lüks ve rahatlatıcı bir deneyime dönüştürür. İleri mühendislik ürünü duş başlığı, hangi akış şeklini seçerseniz seçin, tüm çıkış noktalarından dengeli su akışı sağlar.

GROHE StarLight krom kaplama sayesinde kolay temizlik

Bataryayı sadece kuru bir bezle silmeniz yeterlidir; ultra pürüzsüz yüzey kaplaması çiziklere karşı dayanıklıdır ve kalıcı parlaklık sağlar. Temizlerken zamandan tasarruf edeceksiniz, bataryanız ise hep parlak ve yeni görünecek.

SpeedClean – Duş başlığınızda asla kireçlenme olmaz

Kireç, SpeedClean su çıkış noktalarıyla sorun olmaktan çıktı: Entegre kireç kırıcı sistem sayesinde, GROHE duş başlığı su çıkış noktalarının temizliği olağanüstü kolay. Esnek silikon su çıkış noktalarındaki kireç kalıntısını gidermek için, sadece elinizle silmeniz yeterli.

InnerWater Guide ile korunan krom kaplama

Duşun içindeki su kanalının güçlü yalıtımı, yüzeyin ısınmasını önler; böylece dokunduğunuzda asla çok sıcak olmaz. Ayrıca, GROHE duşunuzun krom kaplamasını koruyarak muhteşem dayanıklılığını daha da arttırır.

Rain Akış – teninizde yaz yağmuru gibi

Teninizde rahatlatıcı Rain Akış hissinin keyfini yaşayın. Ilık yaz yağmurlarını çağrıştıran bu yumuşak ve ince akış şekli bedeninizi ve zihninizi rahatlatarak gerginlik ve stresi alıp götürecek.

GROHE Rain O2 akış – olağanüstü şekilde yumuşak ve dinlendirici

GROHE Rain O2 Akış şekliyle kendinizi lüks duş deneyimine bırakın. Hava, akış yüzeyinin içine çekilerek suyla karışır ve daha yumuşak, daha geniş akış elde edilir. Sonuç, bedeniniz ve ruhunuz için benzersiz bir rahatlama hissi.

Masaj akışıyla rahatlatıcı baş ve boyun masajı

Canlandırıcı masaj için, duş başlığınızdaki masaj akış ayarını seçin. Değişken su akışı, başınıza ve boynunuza nazik biçimde masaj yapar. Güne canlandırıcı bir başlangıç yapabilir ya da yatmadan önce günün gerginliği ve stresinden kurtulmak için rahatlatıcı bir masaj duşu alabilirsiniz.

Teknik Bilgi & Bakım Talimatları

Teknik Bilgiler

Teknik ürün Bilgiler
Boyutsal Çizim

Bakım Talimatları

Bakım Talimatları

Ürün Yelpazesi

El duşları

Duş seti 3 akışlı
Duşu seti 3 akışlı
El duşu 4 akışlı
El duşu 3 akışlı
El duşu 2 akışlı

Tepe duşları

Tepe duşu 4 akışlı
Tepe duşu seti 3 akışlı
Tepe duşu 1 akışlı
Tepe duşu 4 akışlı

Duş rayı setleri

Sürgülü duş seti 3 akışlı
Sürgülü duş seti 4 akışlı
Sürgülü duş seti 2 akışlı
New Tempesta Cosmopolitan

New Tempesta Cosmopolitan

Koleksiyonu Göster