Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

GROHE RED'İN BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ KEŞFEDİN

Elverişlilik, sürdürülebilirlik ve güvenlik unsurlarını göz önünde bulundurarak en ince ayrıntısına kadar tasarlanmış olan GROHE Red zeki ve vazgeçilmez çeşitli özellikler sunuyor.

ÖNCE GÜVENLİK

Bizim ilk sorumluluğumuz sizin güvenliğinizdir. Bu yüzden GROHE Red benzersiz ve arıza güvenceli çocuk kilidi sunmaktadır.

DAHA AZ ATIK

Sadece ihtiyacınız kadar sıcak su alırsınız. Bu sayede su ve enerji tüketiminde tasarruf yapmış olursunuz.

TEMİZ, TAZE TAT

100ºC'ye ısıtılmış filtrelenmiş su ile olağanüstü bir tat tecrübesi.

MUTFAK TEZGAHINIZI BOŞALTIN

100ºC'ye ısıtılmış filtrelenmiş su ile elektrikli su ısıtıcısının yarattığı dağınıklık artık ortadan kalkıyor.

GÜVENLİĞE ÖNCELİK VEREN TEKNOLOJİ

Çocuklarınız varsa elektrikli su ısıtıcısını hayatınızdan çıkarmak için daha iyi sebepler olabilir. Ne yazık ki elektrikli su ısıtıcıları, mutfakta yaşanan bir çok kazanın sebebi olmaya devam ediyor. Trajik olarak bu kazaların kurbanları genel olarak 5 yaşından küçük çocuklardan oluşuyor. Çocukların kabloyu çekmesi veya bu aletleri kendilerine doğru çekerek üstlerine kaynar su dökülmesi gibi kazalar defalarca yaşanmış ve yaşanmaya da devam etmektedir. Düşüncesi bile korkunç. Birleşik Krallık'ta her yıl 360'dan fazla çocuk kaynar suya maruz kalmaktadır. Bu her gün bir çocuk demek ve her çocuk bizim için çok değerli.

GROHE Red'i seçmek demek önceliğin güvenlik olduğunu seçmiş olmak demek. GROHE Red uygulanabilir güvenlik koşullarının ve kalite standardının sağlandığını onaylan bağımsız kuruluş Alman TÜV testini geçmiştir.

ANINDA 100°C – ANINDA GÜVENLİK

GROHE Red'i piyasadaki en güvenli sisteme sahip olabilecek şekilde tasarladık. Çünkü hiçbir şey ama hiçbir şey sizi ve ailenizi korumaktan daha önemli değildir. Musluklarımız güvenceli çocuk kilidine ve yanma riskini ortadan tamamen kaldıran güvenlik fonksiyonuna sahiptir. Püskürtme yapan musluktan daha tehlikelisi yoktur: GROHE Red, akan kaynar suyun sıçramadan ve pürüzsüzce akabilmesini sağlayan patentli bir havalandırıcıya sahiptir. Ve elinizi düğmeden çektiğiniz anda akışı kesme fonksiyonu suyun akışını anında durdurur.

ÇOCUK KİLİDİ: Güvenlik aile mutfağının en önemli unsurudur ve bu yüzden GROHE Red musluklarda çocuk kilidi bulunur.

Kaynar su fonksiyonunun kilidini açmak için çocuk kilidi düğmesine 1 saniye boyunca basın.

Kilidi açma sırasında LED ışığı kırmızı olur ve çocuk kilidi devre dışı bırakıldığı an sürekli olarak yanar.

Kaynar suyun akışını başlatmak için alt aktivasyon düğmesine basılı tutun. Akışı kesmek istediğinizde ise parmağınızı düğmeden kaldırın.

SAKLAMAK İSTEMEYECEĞİNİZ KADAR GÜZEL

Pürüzsüz ve şık bir görüntüye sahip olan GROHE Red ısıtıcı, dolapta saklamak için fazla güzel. İşlevselliğini ise minimalist tasarımı örtüyor. Dayanıklı titanyum yapısı sayesinde aşınmalara ve kireç tutmasına karşı oldukça dayanıklı olup mükemmel performansın devamlılığını uzun bir süre sağlayabilir. Ve diğer paslanmaz çelik veya bakır ısıtıcıların aksine GROHE Red ısıtıcılarda herhangi bir metalik tat bulunmaz. GROHE Red, anlık olarak 3 litre veya 5,5 litre kaynar su sunan iki boyut seçeneğine sahiptir.

Bütün enerjimizi enerji tasarrufu için harcadık.

Sürekli kaynayan bir suyun bulunması gerçekten enerji tasarrufu sağlayabilir mi? Cevap kesinlikle evet. Bunun sebebi GROHE Red titanyum ısıtıcı: Harika yalıtım ile sıcaklığı 100°C'de sabit tutmak için gereken minimum enerji sağlanmış olur. Elektrikli su ısıtıcısının veya ocağın gerektirdiği enerjiye kıyasla GROHE Red kıymetli miktarda enerji tasarrufu sağlar. Ayrıca Elektrikli su ısıtıcısını kaç kere yeniden çalıştırdığınızı düşünün. Her düğmeye basışınızda elektrik faturanız biraz daha artar. Bu durum GROHE Red için geçerli değildir.

Tatile mi gidiyorsunuz? O zaman ısıtıcıyı tatil moduna alın. Böylece su sadece 60ºC'ye ısıtılır ve daha fazla enerji tasarrufu elde edilir.

1 litre suyu kaynatmak için gereken enerji maliyeti

GROHE RED TENCERE DOLDURMA İŞLEVİ İLE DAHA FAZLA KARIN DOYURUN

Ortalama bir elektrikli su ısıtıcısı tek seferde maksimum 1,7 litre su kaynatabilir. GROHE Red ise tamamen farklı. 3 litreye kadar varabilen kaynar suyun anında çekilmesini sağlayan tencere doldurma işlevine sahiptir. Spagetti ziyafeti veya çok kaynar su gerektiren durumlar için harika bir alternatif. Tencere doldurma işlevi çalışmaya başladığında elinizi tuştan kaldırabilirsiniz. Böylece ağır tencereleri iki elinizle tutmanıza olanak sağlar.

Tencere doldurma işlevinin kilidini açmak için LED ışığı kırmızıdan sarıya dönene kadar çocuk kilidi düğmesine art arda iki kere basın.

Sonra alt aktivasyon düğmesine basarak tencere doldurma işlevini çalıştırın.

Böylece otomatik olarak durmadan önce, 60 saniye boyunca 3 litreye varabilen kaynar su akar.

MÜKEMMEL SICAKLIĞI KOLAYCA BULUN

GROHE Red karıştırma valfi sayesinde, anlık kaynar su sağlamaktan daha fazlasını sunar. Mutfağınızda sadece soğuk su şebekesi varsa sıcak su elde etmek için GROHE Red ısıtıcıyı kullanabilirsiniz. Isıtıcı, karıştırma valfine bağlandığı zaman kaynar su ile ana şebekedeki soğuk suyu karıştırarak musluğunuzun karışık su kumanda koluna sıcak su yollar. Coldfill kurulumu sayesinde su ısıtıcısına ihtiyaç yoktur. Fakat sıcak su şebekesi olduğunu göz önünde bulundurursak yine de sıcak suyun ulaşması için bir bekleme süresi vardır ve bu sırada suyun bir kısmı boşa gider. Karıştırma valfi kaynar su ile soğuk suyu karıştırarak sabit, termostatik kontrollü, sıcak su sıcaklığını dengeler ve devamlılığını sağlar. Hotfill kurulumu ile sıcak su anında kullanıma hazır olur. Beklemek yok. Su israfı yok. Karıştırma valfi ek yardımcı parça olarak mevcuttur ve her GROHE Red seti ile birleştirilebilir.

COLDFILL KURULUMU

Kaynar su ana şebekedeki soğuk su ile karışarak mutfak armatürüne sıcak su sağlar.

HOTFILL KURULUMU

Karıştırma valfi eklenmiş GROHE Red ısıtıcı anında sıcak su

Sıcak su üretmek için karıştırma valfi 40841001 ile kullanılırken enerji verimlilik derecesi A.

SAF LEZZET GARANTİSİ

NETİCEDE HER ŞEY FİLTREDE BİTİYOR

GROHE Red yüksek performanslı filtrelerle donatılmış olarak gelir. Sağlığınıza fayda sağlayan tüm önemli mineralleri korurken, sudaki en küçük parçacıkları bile çıkarmak için beş adımlı bir filtreleme işlemi kullanır. Filtre, eşi benzeri olmayan bir tat tecrübesi yaşama garantisi vermenin ötesinde başka önemli bir fonksiyonu daha sağlar: Kireç birikintisini filtreleyerek ısıtıcının ömrü boyunca tam performans çalışmasını sağlar.

Yüksek performanslı filtreler hakkında daha fazla bilgi edinin

Yeni GROHE Red'i zaten aldınız mı?Hemen kaydolun ve iki kat kazanın!

GROHE Red'inizi hemen kaydedin ve içinde GROHE RED tarif kitabı ve çay süzücülü GROHE RED termosu bulunan bir karşılama paketinin sahibi olun! Ayrıca bir yıllık ek ürün garantisinden yararlanın! Bunun için lütfen aşağıdaki listeden ürününüzü seçin, ürünü satın aldığınız tarihi ve kurulum tarihini girin! Bu kadar kolay! Daha sonra garanti sertifikanızı e-posta ile alacaksınız!

GROHE Red armatürünüzü kaydedin

KENDİ SICAK BÖLGENİZİ OLUŞTURUN

Kendi sıcak bölgenizi kurmaya hazır olun. Birkaç basit adımda halledilebilir. İnce GROHE Red ısıtıcı 2 boyutta sunulur ve lavabonun altına düzgünce yerleşerek çalışma yüzeyinde fazlasıyla boş alan bırakır.

GROHE Red Ürün sayfasına Geri Dön

GROHE Red Ürün Portföyünü Keşfedin
Broşür

Yeni GROHE Red Broşürümüzü indirin.

GROHE RED Sıkça Sorulan Sorular

Tüm sorularınızın yanıtları