Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Minta Touch Elektronik tek kumandalı eviye bataryası

31358001 - Minta Touch Elektronik tek kumandalı eviye bataryası
  • krom
Ürün Numarası 31358001
EAN 4005176343001
3,943.56 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)

Ürün Tanımı

Dokunmatik GROHE Minta Touch batarya musluğuyla mutfağınızda kontrolü ele alın

Bu dokunmatik elektronik muslukla mutfakta çalışma şeklinizi tamamen değiştirin. Su akışını başlatmak ve kapatmak için çıkış ucuna bir kez bileğinizle dokunmanız yeterlidir. Siz başka işlerle ilgilenirken musluğunuz temiz ve hijyenik kalır. Yenilikçi EasyTouch teknolojisi, musluğunuzda bir daha asla kirli parmak izleri kalmamasını sağlarken ışıltılı StarLight krom kaplama, musluğunuzun her zaman yeni gibi görünmesine yardımcı olur. Minta Touch tek kumandalı bataryada, daha çok esneklik için 360° dönüş aralığına sahip çıkış ucuna sahip yüksek çıkış ucu bulunur. Spiralli duş başlığı yemek hazırlamayı, kapları suyla doldurmayı ve eviyeyi temizlemeyi hiç olmadığı kadar kolaylaştıran iki farklı spreye sahiptir. SilkMove kartuş teknolojisi, su hacminin ve sıcaklığının hassas bir şekilde kontrol edilmesini sağlar. SpeedClean perlatör nozülleri, kireci kolaylıkla silerek temizlemenize yardımcı olur. Minta Touch mutfağınıza zamana meydan okuyan bir stil katacak şık ve modern hatlara sahiptir. Bu batarya, kolay montaj için üstten monte edilir ve anlaşılır talimatlara sahip Kolay Kurulum Sistemi özelliğini taşır. GROHE Minta Touch – mutfaktaki rahatlığınızı yeni bir düzeye taşımak için üstün teknoloji!

Ürünün Başlıca Özellikleri

EasyTouch teknolojisi: dokunarak çalışan batarya

Bu batarya dokunuşa duyarlıdır: elinizin dışıyla, bileğinizle ya da dirseğinizle tek bir dokunuş su akışını başlatır ya da durdurur; böylece ellerinizdeki kiri, boyayı ya da başka kalıntıları bataryayı kirletmeden yıkayabilirsiniz. Kullanışlı ve hijyenik: bataryanız temiz kalırken siz de zaman kazanırsınız.

İki farklı akış türü sunan spiralli el duşu

Daha geniş kullanım alanı için, el duşunu çekerek kolayca tencereleri doldurabilir ya da eviyenizi temizleyebilir ve düğmeye basarak daha güçlü duş jetine geçiş yapabilirsiniz. Bataryayı kapattığınızda, otomatik olarak sprey jetine geri dönecektir.

Büyük tencereleri kolayca doldurmak için yüksek çıkış ucu

Büyük tencereler kolay temizlenir: bu yüksek çıkış ucuyla, GROHE bataryanız mutfaktaki tüm zorlukların üstesinden gelecektir. GROHE ürünleri, ihtiyaçlarınıza ve evinizin tüm gereksinimlerine uygun mükemmel çözümler sunarak üst düzey konfor sağlar.

360° dönüş açısı: kolay kullanım için her yönde ekstra yumuşak hareket

Tam esneklik: kolay kullanım için her yönde ekstra yumuşak hareket kabiliyeti (örneğin, çift gözlü eviye arasında konforlu geçiş)

GROHE StarLight krom kaplama sayesinde kolay temizlik

Bataryayı sadece kuru bir bezle silmeniz yeterlidir; ultra pürüzsüz yüzey kaplaması çiziklere karşı dayanıklıdır ve kalıcı parlaklık sağlar. Temizlerken zamandan tasarruf edeceksiniz, bataryanız ise hep parlak ve yeni görünecek.

GROHE SilkMove kartuş teknolojisiyle yumuşak kullanım

Bu üstün kaliteli armatür, su sıcaklığını ve akış hızını hassas bir şekilde kontrol etmeyi sağlayan ayar teknolojisiyle, yıllarca kullanımdan sonra bile sorunsuz çalışır.

SpeedClean kireç kırıcı sistem sayesinde hızlı ve kolay kireç temizliği

SpeedClean kireç kırıcı sistemimizle, armatürünüzde, profesyonel el duşunuzda veya spiralli el duşunuzda kireç kalıntıları asla sorun olmayacak. Tüm akış başlıklarında esnek silikon su çıkış noktaları bulunduğundan, kireç kalıntılarını gidermek için hafifçe silmeniz yeterli olur. Benzer silikon su çıkış noktaları bulunan çıkış uçlarının temizlenmesi aynı ölçüde hızlı ve kolaydır. Temizliğiniz, zahmete girmeden göz açıp kapayıncaya kadar bitecek.

Kolay üstten montaj

Hızlı ve kolay montaj: gerekli aletlerle birlikte temin edilen bu armatür, eviyenize üstten monte edilir. Kullanmaya başlamak için yapmanız gereken tek şey bataryanızı monte edip bağlamaktır.

Basit talimatlarla kolay montaj sistemi

Bu batarya, göz açıp kapayıncaya kadar monte edilir. Kolay montaj sistemi sadece birkaç parçadan oluşur ve çok kullanışlıdır. Spiral hortumlar ve kolay anlaşılır talimatlarla, yeni bataryanızın montajının gerçekten basit olduğunu göreceksiniz.

Teknik Bilgi & Bakım Talimatları

Teknik Bilgiler

Teknik ürün Bilgiler Teknik ürün Bilgiler
Boyutsal Çizim

CAD Bilgileri

3D DXF Verileri

Bakım Talimatları

Bakım Talimatları

Yedek Parçalar

Poz. No. Ürün Açıklama Sipariş No.
* Optional accessories
1 Lever 46015000
2 Cap 46025000
3 Kartus 46048000
4 Hand shower 46857000
4.1 Non-return valve 08565000
4.2 Flow straightener 13997000
5 Shower hose 48293000
6 Shank fastening assembly 46345000
7 Non-return valve 08565000
8 Solenoid valve 48213000
8.1 Non-return valve 08565000
8.2 Dirt strainer 42395000
9 Control unit 48214000
10 Battery 42886000
11 Coupling piece 46338000
12 Minta lever 40684000*

Ana Lavabo

Elektronik tek kumandalı eviye bataryası
Elektronik tek kumandalı eviye bataryası
31358001
krom
Not defterine ekleyin
3,943.56 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Elektronik tek kumandalı eviye bataryası
31360001
krom
Not defterine ekleyin
3,843.26 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Elektronik tek kumandalı eviye bataryası
Minta Touch

Minta Touch

İlk dokunuşta aşk

Koleksiyonu Göster
Minta Touch
Broşür
Minta Touch

Love at first touch