Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Lineare New 3 delikli lavabo bataryası 1/2″ M-Boyut

20304001 - Lineare New 3 delikli lavabo bataryası 1/2″ M-Boyut
  • krom
Ürün Numarası 20304001
EAN 4005176409141

Ürün Tanımı

GROHE Lineare 3 delikli lavabo bataryası – klasik tasarım ve üstün performansın birleşimi!

GROHE Lineare lavabo bataryası; yumuşak kıvrımlara, düz hatlı köşelere ve yuvarlak bir şekle dayanan özgün tasarımıyla tüm banyolarda fark yaratır. Sadeliği ve ince zevki birleştiren iki kumanda kolu ve zarif kısa çıkış ucu, banyonuza havalı, modern ve minimalist bir görünüm kazandırır. Kullanımı oldukça keyifli olan Alman yapımı batarya, sifon kumanda setine ve su akışını dakikada yalnızca 5,7 litre suyla sınırlandıran GROHE EcoJoy teknolojisine sahiptir. Bu sayede yeterli miktarda su akışı sağlarken hem sudan hemde masraflardan tasarruf etmenize yardımcı olur. Işıltılı GROHE StarLight krom kaplama, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz çizilmeye karşı dayanıklı bir yüzey kaplamasıdır. GROHE QuickFix Plus sistemi ise montaj süresini %50’ye kadar azalttığı için musluğun kurulumu da kolaydır! Bu lavabo bataryası, GROHE Lineare koleksiyonundaki diğer tüm ürünleri tamamlar. Bu sayede düzenli ve uyumlu bir banyo tasarımı oluşturabilirsiniz.

Ürünün Başlıca Özellikleri

Tapa ile kolay kullanım

Şık ve kullanışlı: Armatürün arkasındaki çubuğu çekerek tapayı kapatabilir, aşağı iterek tekrar açabilirsiniz.

Küçük lavabolar için kısa çıkış ucu

Misafir banyonuza uygun bir armatür mü arıyorsunuz? Bu ürün tam size göre. XS çıkış ucu sayesinde, mükemmel GROHE kalitesiyle, küçük lavabolarla kusursuz uyum sergiler.

GROHE Ecojoy su tasarrufu işleviyle daha az tüketim

GROHE EcoJoy performanstan ödün vermeden su tüketimini %50'ye kadar azaltır. Siz de suyu her açtığınızda, dolu dolu su keyfi yaşarken para tasarrufu yaparsınız.

GROHE StarLight krom kaplama sayesinde kolay temizlik

Bataryayı sadece kuru bir bezle silmeniz yeterlidir; ultra pürüzsüz yüzey kaplaması çiziklere karşı dayanıklıdır ve kalıcı parlaklık sağlar. Temizlerken zamandan tasarruf edeceksiniz, bataryanız ise hep parlak ve yeni görünecek.

SpeedClean: Silikon su çıkış noktaları sayesinde kolay temizlik

Aslında ismi her şeyi anlatıyor: SpeedClean teknolojisiyle, silikon su çıkış noktaları sayesinde çıkış ucundaki kireç göz açıp kapayıncaya dek temizlenir. Biriken kireci parmaklarınızla hızlıca silmeniz yeterlidir ve size bolca zaman kazandırır!

Teknik Bilgi & Bakım Talimatları

Teknik Bilgiler

Teknik ürün Bilgiler Teknik ürün Bilgiler
Boyutsal Çizim

Bakım Talimatları

Bakım Talimatları