Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Grohtherm Cube Termostatik duş bataryası

19959000 - Grohtherm Cube Termostatik duş bataryası
  • krom
Product Number 19959000
EAN 4005176940842

Product Description

GROHE Grohtherm Cube duvardan montajlı batarya: duşunuz için şık tasarım

Ankastre termostatınız için tasarlanmış bu güzel dış gövdeyle banyonuza modern bir çekicilik kazandırın. Kübik kumanda kolları mükemmel kontrol ve üstün ergonomi sağlayarak, su sıcaklığını ve akış hızını kolaylıkla ayarlamanıza olanak tanır. Entegre SafeStop butonu yanıklara karşı güvenilir koruma sağlarken, EcoButton ise su tüketiminizi azaltmanız için pratik bir seçenektir. Çizilmeye karşı dayanıklı GROHE StarLight krom kaplamayla sunulan bu parlak armatürlerin temizlenmesi çok kolaydır. GROHE QuickFix sistemiyle, bu şık armatürlerin montajı basit ve zahmetsizdir. Bataryanın, GROHE Rapido T ankastre termostat (35500000) ile birlikte monte edilmesi gerektiği unutulmamalıdır. GROHE TurboStat teknolojisiyle geliştirilen termostat, seçilen su sıcaklığını anında sağlar ve hiçbir dalgalanma olmaksızın sabit tutar.

Product Highlights

GROHE Ecojoy su tasarrufu işleviyle daha az tüketim

GROHE EcoJoy performanstan ödün vermeden su tüketimini %50'ye kadar azaltır. Siz de suyu her açtığınızda, dolu dolu su keyfi yaşarken para tasarrufu yaparsınız.

GROHE StarLight krom kaplama sayesinde kolay temizlik

Bataryayı sadece kuru bir bezle silmeniz yeterlidir; ultra pürüzsüz yüzey kaplaması çiziklere karşı dayanıklıdır ve kalıcı parlaklık sağlar. Temizlerken zamandan tasarruf edeceksiniz, bataryanız ise hep parlak ve yeni görünecek.

GROHE QuickFix – kolay ve hızlı montaj

GROHE QuickFix sistemi sayesinde, duvar rozetinin montajı, sıva üstü vidalar kullanılan geleneksel duvara montaj sistemlerinden ciddi ölçüde daha hızlıdır. Basit bir geçme mekanizması yardımıyla takılan rozet, montaj vidalarını tamamen kapatarak temiz ve şık bir görünüm sunar. Son derece pratik ve estetik bir çözüm.

SafeStop butonu ile yanmaya karşı koruma

Bu güvenlik özelliği 38°C'ye ayarlıdır; böylece başta çocuklar olmak üzere tüm kullanıcıların sıcaklığı çok yükseltmesini önler. İhtiyaçlarınız ve tercihleriniz doğrultusunda SafeStop ayarını kolaylıkla 38°C üstü sıcaklıklara getirebilirsiniz.

GROHE EasyLogic – kolay kullanım için armatür gövdesinde net işaretler 

Sıcaklık işaretleri kumanda kolları yerine armatür gövdesinde yer aldığından, arzu ettiğiniz sıcaklık için hangi yöne çevirmeniz gerektiğini hemen görebilirsiniz. Kumanda kolları ve buton tüm ailenin kolay ve sezgisel olarak kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır.

Technical Data & Care Instructions

Technical Information

Technical Product Information
Dimensional Drawing

Care Instructions

Care Instructions

Product range

Shower

Merkezi termostatik kumanda
Duş seti
Termostatik duş bataryası

Bath tub

Termostatik banyo/duş bataryası
Termostatik banyo bataryası
Termostatik banyo bataryası
Grohtherm Cube

Grohtherm Cube

100% Cube.

Show Collection
Brochure