Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Grohtherm 1000 Termostatik duş bataryası / duş seti dahil

34151003 - Grohtherm 1000 Termostatik duş bataryası / duş seti dahil
  • krom
Ürün Numarası 34151003
EAN 4005176309687
1.740,50 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)

Ürün Tanımı

GROHE Grohtherm 1000 – optimum düzeyde lüks için duş setine sahip duş termostatı

Bu hassas ve güvenilir GROHE termostatı, şık ve yüksek performanslı bir banyo bataryası içeren uyumlu bir duş setinin parçasıdır. GROHE TurboStat teknolojisi, termostatın her duş aldığınızda suyu anında istediğiniz sıcaklığa getirmesini ve duş boyunca bu sıcaklıkta sabit tutmasını sağlar. Termostata entegre edilen diğer kullanışlı ve teknolojik özellikler arasında GROHE SafeStop 38°C'lik sıcaklık sınırı, yüzeyin aşırı derecede ısınmasını engelleyen GROHE CoolTouch özelliği, ergonomik metal kumanda kolları ve parlak GROHE StarLight krom kaplama bulunur. Bu ilgi çekici paketi tamamlamak için GROHE New Tempesta 100 el duşu, Rain ve Jet sprey modellerini sunar. Ayrıca GROHE DreamSpray teknolojisi, tüm nozüllerden eşit miktarda su akmasını sağlar. Aynı zamanda çevre dostu GROHE EcoJoy teknolojisi ve SpeedClean kireç önleyici sisteminden de yararlanırsınız.

Ürünün Başlıca Özellikleri

Güvenilir GROHE TurboStat teknolojisi sayesinde sabit su sıcaklığı

Hassas kontrol teknolojimiz, anında istenen sıcaklıkta su akışı sağlar ve bu sıcaklığı su basıncında veya miktarında dalgalanmalar olmaksızın sabit tutar.

GROHE CoolTouch – asla dokunulamayacak kadar sıcak olmaz

GROHE CoolTouch teknolojisi sayesinde, armatür gövdesinin sıcaklığı asla duş sıcaklığınızı aşmaz. Sıcak su kaynağını termostatınızın dış yüzeyinden ayıran entegre soğutma kanalı sayesinde, bataryaya her zaman güvenle dokunabilirsiniz. Bu özellik, özellikle çocukların sıcak armatür yüzeylerine dokunup yanmasını önleyerek banyonuzu tüm aile için güvenli bir alana dönüştürür.

SafeStop butonu ile yanmaya karşı koruma

Bu güvenlik özelliği 38°C'ye ayarlıdır; böylece başta çocuklar olmak üzere tüm kullanıcıların sıcaklığı çok yükseltmesini önler. İhtiyaçlarınız ve tercihleriniz doğrultusunda SafeStop ayarını kolaylıkla 38°C üstü sıcaklıklara getirebilirsiniz.

GROHE Ecojoy su tasarrufu işleviyle daha az tüketim

GROHE EcoJoy performanstan ödün vermeden su tüketimini %50'ye kadar azaltır. Siz de suyu her açtığınızda, dolu dolu su keyfi yaşarken para tasarrufu yaparsınız.

EcoButton – tek bir butona basarak su tüketiminizi %50'ye kadar azaltın

Bu butonu kullanarak, konfordan ödün vermeden, örneğin küveti hızla doldurmak için tam su akışını seçebilir ya da su tüketiminizi %50'ye kadar azaltabilirsiniz!

GROHE MetalGrip – üstün kaliteli metal kumanda kollarıyla mükemmel kullanışlılık ve yüksek dayanıklılık

Ergonomik metal kumanda kollarıyla, bu GROHE armatürler optimum kavrama konforu sunar. Akışkan formlarla tasarlanan ve yüksek kaliteli malzemeden üretilen kumanda kolları, sabunlu ellerle bile minimum çabayla kontol edilebilir ve tüm GROHE ürünlerinde olduğu gibi üst düzey dayanıklılık sunar.

GROHE DreamSpray ile lüks duş deneyimi

GROHE DreamSpray teknolojisi günlük duşunuzu lüks ve rahatlatıcı bir deneyime dönüştürür. İleri mühendislik ürünü duş başlığı, hangi akış şeklini seçerseniz seçin, tüm çıkış noktalarından dengeli su akışı sağlar.

Rain Akış – teninizde yaz yağmuru gibi

Teninizde rahatlatıcı Rain Akış hissinin keyfini yaşayın. Ilık yaz yağmurlarını çağrıştıran bu yumuşak ve ince akış şekli bedeninizi ve zihninizi rahatlatarak gerginlik ve stresi alıp götürecek.

Jet Akış – canlandırıcı masaj ve etkin temizlik

Mükemmel birleşim: Taptaze bir enerji patlamasına ihtiyaç duyduğunuzda, dinamik Jet Akış teninizde keyifli ve canlandırıcı bir his yaratır. Duştan sonra, güçlü su jeti duşunuzu ya da küvetinizi kolayca temizler.

GROHE StarLight krom kaplama sayesinde kolay temizlik

Bataryayı sadece kuru bir bezle silmeniz yeterlidir; ultra pürüzsüz yüzey kaplaması çiziklere karşı dayanıklıdır ve kalıcı parlaklık sağlar. Temizlerken zamandan tasarruf edeceksiniz, bataryanız ise hep parlak ve yeni görünecek.

ShockProof silikon halka duş başlığını korur

GROHE duş başlıkları, içlerinde akıllı teknolojileri, dışlarında ise akıllı ve pratik özellikleri bir araya getirir. Örneğin, duş başlığının çevresinde bulunan GROHE ShockProof silikon halka, duş başlığını düşürmeniz halinde hasara karşı koruma sağlar.

SpeedClean – Duş başlığınızda asla kireçlenme olmaz

Kireç, SpeedClean su çıkış noktalarıyla sorun olmaktan çıktı: Entegre kireç kırıcı sistem sayesinde, GROHE duş başlığı su çıkış noktalarının temizliği olağanüstü kolay. Esnek silikon su çıkış noktalarındaki kireç kalıntısını gidermek için, sadece elinizle silmeniz yeterli.

InnerWater Guide ile korunan krom kaplama

Duşun içindeki su kanalının güçlü yalıtımı, yüzeyin ısınmasını önler; böylece dokunduğunuzda asla çok sıcak olmaz. Ayrıca, GROHE duşunuzun krom kaplamasını koruyarak muhteşem dayanıklılığını daha da arttırır.

GROHE EasyLogic – kolay kullanım için armatür gövdesinde net işaretler 

Sıcaklık işaretleri kumanda kolları yerine armatür gövdesinde yer aldığından, arzu ettiğiniz sıcaklık için hangi yöne çevirmeniz gerektiğini hemen görebilirsiniz. Kumanda kolları ve buton tüm ailenin kolay ve sezgisel olarak kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır.

Teknik Bilgi & Bakım Talimatları

Teknik Bilgiler

Teknik ürün Bilgiler
Boyutsal Çizim

Bakım Talimatları

Bakım Talimatları

Ürün Yelpazesi

Duş

34573000
krom
Not defterine ekleyin
2.502,78 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Merkezi termostatik kumanda
34143003
krom
Not defterine ekleyin
1.275,58 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Termostatik duş bataryası
34151003
krom
Not defterine ekleyin
1.740,50 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Termostatik duş bataryası / duş seti dahil
19984000
krom
Not defterine ekleyin
1.176,46 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Termostatik duş bataryası
19985000
krom
Not defterine ekleyin
1.328,68 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
2 yollu yön değiştiricili termostatik banyo/duş bataryası

Banyo küveti

34155003
krom
Not defterine ekleyin
1.858,50 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Termostatik banyo bataryası
19986000
krom
Not defterine ekleyin
1.321,60 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
2 yollu yön değiştiricili termostatik banyo/duş bataryası
Grohtherm 1000 New

Grohtherm 1000 New

En üst düzeyde keyif. Eşsiz performans.

Koleksiyonu Göster