Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

GROHE Blue Professional Su sistemi

31323001 - GROHE Blue Professional Su sistemi

Ürün Tanımı

Musluktan masaya... GROHE Blue Professional mutfak musluğuyla filtrelenmiş suyun tadını çıkarın

GROHE Blue Professional mutfak musluğuyla, mutfağınıza rahatlık getirin. Bu batarya, normal bir mutfak bataryasından beklediğiniz her şeyi karşılamanın yanı sıra aynı musluktan saf, filtrelenmiş ve soğuk içme suyu akmasını sağlar. Ayrıca üç farklı karbonatlama seçeneği de sunar. Musluktan temizlik işleriniz için filtrelenmemiş su da akar; ancak asıl güzelliği saf içme suyu seçeneklerindedir. İçme suyu, sodalı su veya yarı sodalı su olmak üzere üç farklı karbonatlama seçeneğinden birini tercih edebilirsiniz. GROHE Blue beş aşamalı filtre teknolojisi, kokuya neden olan veya suyun tadını bozan maddeleri çıkarırken yararlı mineralleri bırakır. Filtre, aynı zamanda suyun içindeki kireç miktarını da azaltır. Bu sayede kahve makineleri gibi elektrikli ev aletlerinin kullanım ömrü uzar. Şık tasarımına, 180° dönebilen c şeklinde yüksek çıkış ucu dahildir. Bu çıkış ucu, uzun sürahileri doldurmak ve bulaşıkları yıkarken büyük parçaların üstesinden kolayca gelebilmek için idealdir. Ayrıca ışıltılı GROHE StarLight krom kaplama, çizilmeye karşı dayanıklıdır ve uzun yıllar boyunca yeni görünümünü koruyacak şekilde tasarlanmıştır.

Ürünün Başlıca Özellikleri

GROHE Blue – saf, kireçsiz, taptaze su

GROHE Blue, sıradan musluk suyunu güvenle içebileceğiniz saf ve yumuşak içme suyuna dönüştürür. Üstelik, akıllı filtre teknolojisiyle optimize edilen suyun tadı harikadır. GROHE Blue suyun tadı kendi başına muhteşem olmakla kalmaz; çaya ve kahveye de daha zengin, daha rafine bir tat kattığını göreceksiniz. Sudaki kireç filtrelendiğinden, su ısıtıcı, yumurta pişirici, kahve makinesi ve ütü gibi ev aletleri için de idealdir.

GROHE Blue filtre, kokuya neden olabilecek ya da suyunuzun tadını etkileyebilecek istenmeyen maddeleri güvenle temizler

5 aşamalı filtre teknolojisiyle, GROHE Blue filtre musluk suyunuzu arıtarak, saf ve yumuşak bir tat kazandırır. Su filtreden geçerken, kokuya neden olabilecek ya da tadını etkileyebilecek, klor gibi istenmeyen maddeler temizlenir. İnce partikül filtresi en küçük parçacıkları bile tutar; geriye yalnızca taptaze tadıyla saf su kalır. Filtre ayrıca sudaki ağır metalleri temizler ve suyun kireç içeriğini önemli ölçüde azaltır. Su filtresi hızla ve zahmetsizce değiştirilerek, bataryanızdan temiz, kireçsiz suyun güvenilir şekilde temin edilmesini sağlar.

GROHE Blue Duo batarya – tek bataryadan normal musluk suyu ve temiz içme suyu

GROHE Blue Duo batarya, hem sıradan musluk suyu, hem de muhteşem, saf filtrelenmiş su verir. Standart bataryanızı bu yenilikçi ve verimli modelle değiştirmek çok kolay ve zahmetsiz olacak. Yüksek çıkış ucu, yüksek karafların doldurulmasında mükemmeldir.

Büyük tencereleri kolayca doldurmak için yüksek çıkış ucu

Büyük tencereler kolay temizlenir: bu yüksek çıkış ucuyla, GROHE bataryanız mutfaktaki tüm zorlukların üstesinden gelecektir. GROHE ürünleri, ihtiyaçlarınıza ve evinizin tüm gereksinimlerine uygun mükemmel çözümler sunarak üst düzey konfor sağlar.

Yumuşak dönüş

Esnek döner çıkış ucuyla bu armatür, minimum gayretle maksimum konfor sağlar. Bu işlev özellikle çift gözlü eviye arasında geçiş yaparken kolaylık sağlar.

180° dönüş açısı: Çarpışma olmadan ekstra yumuşak hareket

Günlük kullanımda mükemmel işlevsellik: Bu çıkış ucu, 180° açı dâhilinde yumuşakça dönerek size etraftaki dolaplara ya da duvarlara çarpmadan tam kullanım kontrolü kazandırır.

GROHE StarLight krom kaplama sayesinde kolay temizlik

Bataryayı sadece kuru bir bezle silmeniz yeterlidir; ultra pürüzsüz yüzey kaplaması çiziklere karşı dayanıklıdır ve kalıcı parlaklık sağlar. Temizlerken zamandan tasarruf edeceksiniz, bataryanız ise hep parlak ve yeni görünecek.

GROHE SilkMove kartuş teknolojisiyle yumuşak kullanım

Bu üstün kaliteli armatür, su sıcaklığını ve akış hızını hassas bir şekilde kontrol etmeyi sağlayan ayar teknolojisiyle, yıllarca kullanımdan sonra bile sorunsuz çalışır.

Teknik Bilgi & Bakım Talimatları

Yedek Parçalar

Poz. No. Ürün Açıklama Sipariş No.
* Optional accessories

Ürün Yelpazesi

GROHE Blue Mutfak Bataryaları

31323001
krom
Not defterine ekleyin
22,064.82 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Su sistemi

Filtre

Filtre
40575001
krom
Not defterine ekleyin
1,720.44 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Filtre

Karaf

40405000
 
Not defterine ekleyin
299.72 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Cam karaf
GROHE Blue Professional

GROHE Blue Professional

Ultimate Refreshment.

Koleksiyonu Göster