Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

GROHE Blue Home U-çıkış uçlu başlangıç kiti

31456DC0 - GROHE Blue Home U-çıkış uçlu başlangıç kiti
  • paslanmaz çelik
  • krom
Ürün Numarası 31456DC0
EAN 4005176327384
12,130.40 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)

Ürün Tanımı

GROHE Blue Home Duo ile mutfak musluğunuzdan akan filtrelenmiş, soğuk ve sodalı leziz suyun tadını çıkarın

Şişelenmiş su, içme suyu için harika bir seçenektir. Ancak bu şişeleri taşımak zor olabilir ve plastik atığa sebep olabilir. Şişelenmiş suyun daha iyi bir alternatifi var: GROHE Blue Home Duo sistemini kurmak. Bu sistem, şişelenmiş suyla aynı tada ve daha yüksek saflık düzeyi sağlayan daha kullanışlı ve çevre dostu bir çözümdür! GROHE Blue Home Duo başlangıç kitinin en önemli avantajı; filtrelenmiş, soğuk veya sodalı suyun saf tadını almak için ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahip olmasıdır. Hatta isterseniz sodalı veya yarı sodalı seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Ayrıca Blue Home Duo musluğuyla, iyi tasarlanmış klasik bir GROHE mutfak musluğunun tüm avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Bu kit, GROHE Blue tek kumandalı bataryayı az enerji harcayan bir ev soğutma ünitesiyle birleştirir. Bu ünite, filtreyi ve karbonatlama için CO2 şişesinin içerir. Soğutma ünitesi, 30 cm’den daha geniş tüm dolaplara sığar ve hem filtre hem de 425 g'lik CO2 şişe kolaylıkla çıkarılabilir ve değiştirilebilir. U şeklindeki modern çıkış ucu ve ince gövdesi, filtrelenmiş ve filtrelenmemiş suyun birbirinden ayrı iç su yollarını gizler. Kumanda kolu, standart suyun akmasını sağlar. Filtrelenmiş, soğuk veya sodalı su fonksiyonunu etkinleştirmek için aydınlatılmış LED basmalı düğmeye dokunmanız yeterlidir. Kullanımı, akıllı telefonunuzu kullanmak kadar kolaydır. LED gösterge, kartuşu değiştirmeniz gerektiğinde sizi uyarır. GROHE’nin zarif tasarımıyla üretilen bu mutfak bataryası, dayanıklı ve mat SuperSteel kaplamaya ve kolay kullanım için dayanıklı SilkMove iç mekanizmasına sahiptir. Ayrıca harici boru tesisatı gerekmediği ve kitin içindeki her şey kullanıma hazır olduğu için montaj işlemi yaklaşık 30 dakika sürer. GROHE Blue Home Duo – mutfağınızda rahatlığı yepyeni bir düzeye taşır!

Videos

Ürünün Başlıca Özellikleri

GROHE Blue – saf, kireçsiz, taptaze su

GROHE Blue, sıradan musluk suyunu güvenle içebileceğiniz saf ve yumuşak içme suyuna dönüştürür. Üstelik, akıllı filtre teknolojisiyle optimize edilen suyun tadı harikadır. GROHE Blue suyun tadı kendi başına muhteşem olmakla kalmaz; çaya ve kahveye de daha zengin, daha rafine bir tat kattığını göreceksiniz. Sudaki kireç filtrelendiğinden, su ısıtıcı, yumurta pişirici, kahve makinesi ve ütü gibi ev aletleri için de idealdir.

GROHE Blue filtre, kokuya neden olabilecek ya da suyunuzun tadını etkileyebilecek istenmeyen maddeleri güvenle temizler

5 aşamalı filtre teknolojisiyle, GROHE Blue filtre musluk suyunuzu arıtarak, saf ve yumuşak bir tat kazandırır. Su filtreden geçerken, kokuya neden olabilecek ya da tadını etkileyebilecek, klor gibi istenmeyen maddeler temizlenir. İnce partikül filtresi en küçük parçacıkları bile tutar; geriye yalnızca taptaze tadıyla saf su kalır. Filtre ayrıca sudaki ağır metalleri temizler ve suyun kireç içeriğini önemli ölçüde azaltır. Su filtresi hızla ve zahmetsizce değiştirilerek, bataryanızdan temiz, kireçsiz suyun güvenilir şekilde temin edilmesini sağlar.

GROHE Blue Home Duo, filtrelenmiş ve standart su sağlar

İkisi bir arada! Normal musluğunuzu GROHE Blue Duo ile değiştirdiğiniz anda, seçim esnekliği kazanırsınız ve rakipsiz bir kaliteye ve tada sahip içme suyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca batarya, uzun sürahileri lezzetli içme suyuyla doldurmak için ideal kullanışlılığa sahip yüksek çıkış ucuna sahiptir. Mükemmel saflığı sağlamak için normal batarya suyunun ve filtrelenmiş suyun temas etmesini önleyen birbirinden ayrı iç su yolları vardır.

GROHE Blue Home soğutucu – batarya suyunu soğutmanın, karbonize etmenin ve filtrelemenin kompakt yolu

En küçük lavabo altı dolaplara bile sığabilen ince GROHE Blue Home soğutucu ile batarya suyunuzu soğutun, filtreleyin veya karbonize edin. Harici boru tesisatı gerektirmediği için yeni bağlantılar kurmanıza da gerek kalmaz. Bu nedenle monte edilmesi son derece kolaydır. Kalan filtre kapasitesini gösteren dijital ekran, filtre ayarlarınızı belirlemenizi kolaylaştırır. Ayrıca filtre ve CO2 şişeleri hızlıca değiştirilebilir. Bu yenilikçi batarya, daha düşük enerji tüketimi ve saatte 5 litre kapasitesi sayesinde mükemmel içme suyu için bekleme ihtiyacını ortadan kaldır. Ebatlar: G 20 x D 50 x Y 44 cm.

Kolay kontrol için LED basmalı düğme

GROHE Blue Home ile artık telefonunuzu kullanır gibi kolayca batarya suyu seçiminizi kontrol edebilirsiniz. Filtreli suyu tercih etmek için yapmanız gereken tek şey yenilikçi LED düğmeye basmaktır. İsteğinize göre içme suyu simgesine (LED mavi renkte yanar) veya sodalı su simgesine (LED yeşil renkte yanar) basabilirsiniz. Yarı sodalı su için önce bir simgeye daha sonra diğerine basın. Ayrıca LED ekran sayesinde filtrenin veya CO2 şişesinin ne zaman değiştirilmesi gerektiğini de öğrenebilirsiniz.

Borulara gerek yoktur, bu sayede anında filtrelenmiş suyunuzun tadını çıkarabilirsiniz

Evinizde lezzetli ve saf içme suyunun tadını çıkarmak için beklemenize gerek yok. GROHE Blue Home sisteminizi yarım saatte kurabilirsiniz. Montajı için yalnızca birkaç basit adımı takip etmeniz yeterlidir. İhtiyacınız olan tüm bileşenler sete dahildir.

Büyük tencereleri kolayca doldurmak için yüksek çıkış ucu

Büyük tencereler kolay temizlenir: bu yüksek çıkış ucuyla, GROHE bataryanız mutfaktaki tüm zorlukların üstesinden gelecektir. GROHE ürünleri, ihtiyaçlarınıza ve evinizin tüm gereksinimlerine uygun mükemmel çözümler sunarak üst düzey konfor sağlar.

150° dönüş açısı: çarpışma olmadan yumuşak dönüş

Tüm günlük işleriniz için olağanüstü işlevsel: çıkış ucu 150° açıyla dönerek sizin için tam kullanım kontrolü sağlar ve etraftaki dolaplara veya duvarlara çarpmayı önler.

GROHE SilkMove kartuş teknolojisiyle yumuşak kullanım

Bu üstün kaliteli armatür, su sıcaklığını ve akış hızını hassas bir şekilde kontrol etmeyi sağlayan ayar teknolojisiyle, yıllarca kullanımdan sonra bile sorunsuz çalışır.

SuperSteel - olağanüstü dayanıklı: paslanmaz çelik görünümle çağdaş tasarım

Üst sınıf paslanmaz çelik görünüm: mat şıklığı ve çizilmeye karşı olağanüstü dayanıklılığıyla bu batarya dikkatleri üzerinde toplar. SuperSteel kaplama, 75 yıllık deneyimin ve ayrıntılara gösterilen özenin eseridir. Pürüzsüz paslanmaz çelik yüzeyiyle, bu batarya özellikle hijyeniktir.

Yumuşak dönüş

Esnek döner çıkış ucuyla bu armatür, minimum gayretle maksimum konfor sağlar. Bu işlev özellikle çift gözlü eviye arasında geçiş yaparken kolaylık sağlar.

Teknik Bilgi & Bakım Talimatları

Ürün Yelpazesi

GROHE Blue Mutfak Bataryaları

31455000
krom
Not defterine ekleyin
10,603.48 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
C-çıkış uçlu başlangıç kiti
31455DC0
paslanmaz çelik
Not defterine ekleyin
12,130.40 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
C-çıkış uçlu başlangıç kiti
31456000
krom
Not defterine ekleyin
10,603.48 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
U-çıkış uçlu başlangıç kiti
31456DC0
paslanmaz çelik
Not defterine ekleyin
12,130.40 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
U-çıkış uçlu başlangıç kiti
31454000
krom
Not defterine ekleyin
10,603.48 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
L-tipi Başlangıç Kiti
31454DC0
paslanmaz çelik
Not defterine ekleyin
12,130.40 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
L-tipi Başlangıç Kiti

Pillar Taps

31498000
krom
Not defterine ekleyin
10,222.34 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Tekli başlangıç seti
31498DC0
paslanmaz çelik
Not defterine ekleyin
11,789.38 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Tekli başlangıç seti
GROHE Blue Home

GROHE Blue Home

Unbottled Water

Koleksiyonu Göster