Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Eurodisc Cosmopolitan Tek kumandalı eviye bataryası

32259002 - Eurodisc Cosmopolitan Tek kumandalı eviye bataryası

Ürün Tanımı

GROHE Eurodisc Cosmopolitan mutfak bataryası: ayarlanabilir dönüş aralığıyarlanabilir dönüş aralığı, optimum düzeyde kullanışlılık sağlar

Eurodisc Cosmopolitan serisi mutfak bataryası, tüm mutfak işleriniz için gerekli kullanışlılığa sahiptir. Yüksek döner çıkış ucunun altında geniş kapları kolayca doldurabilir veya durulayabilirsiniz. Çıkış ucunu 150° veya 360° derece dönüş aralığına göre ayarlayın veya başlangıç konumunda sabitleyin. Bu sayede sebze ve meyve hazırlamaktan lavaboyu durulamaya kadar tüm işler için gerekli aralığı ve güvenilirliği elde edebilirsiniz. Entegre GROHE SilkMove teknolojisi, tek kumandalı bataryanın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar. Kolay kurulum sistemimiz sayesinde musluğunuzu hızlı ve sorunsuz bir şekilde monte edebilirsiniz. GROHE StarLight krom kaplama, musluğunuzun uzun yıllar boyunca yeni gibi görünmeye devam etmesini sağlar.

Ürünün Başlıca Özellikleri

Büyük tencereleri kolayca doldurmak için yüksek çıkış ucu

Büyük tencereler kolay temizlenir: bu yüksek çıkış ucuyla, GROHE bataryanız mutfaktaki tüm zorlukların üstesinden gelecektir. GROHE ürünleri, ihtiyaçlarınıza ve evinizin tüm gereksinimlerine uygun mükemmel çözümler sunarak üst düzey konfor sağlar.

Yumuşak dönüş

Esnek döner çıkış ucuyla bu armatür, minimum gayretle maksimum konfor sağlar. Bu işlev özellikle çift gözlü eviye arasında geçiş yaparken kolaylık sağlar.

Seçilebilir dönüş açısı: 0°, 150°, 360°

Günlük kullanımda esnek işlevsellik: Armatürünüzün dönüş açısını ihtiyacınıza göre 0°, 150° ya da 360°'ye ayarlayabilirsiniz. Bu işlev her zaman tam kullanım kontrolü sağlayarak, çift gözlü eviye arasında kolay geçiş yapmanıza ya da çıkış ucunu belirli bir konumda sabitlemenize imkân verir.

GROHE StarLight krom kaplama sayesinde kolay temizlik

Bataryayı sadece kuru bir bezle silmeniz yeterlidir; ultra pürüzsüz yüzey kaplaması çiziklere karşı dayanıklıdır ve kalıcı parlaklık sağlar. Temizlerken zamandan tasarruf edeceksiniz, bataryanız ise hep parlak ve yeni görünecek.

GROHE SilkMove kartuş teknolojisiyle yumuşak kullanım

Bu üstün kaliteli armatür, su sıcaklığını ve akış hızını hassas bir şekilde kontrol etmeyi sağlayan ayar teknolojisiyle, yıllarca kullanımdan sonra bile sorunsuz çalışır.

Basit talimatlarla kolay montaj sistemi

Bu batarya, göz açıp kapayıncaya kadar monte edilir. Kolay montaj sistemi sadece birkaç parçadan oluşur ve çok kullanışlıdır. Spiral hortumlar ve kolay anlaşılır talimatlarla, yeni bataryanızın montajının gerçekten basit olduğunu göreceksiniz.

Teknik Bilgi & Bakım Talimatları

Teknik Bilgiler

Teknik ürün Bilgiler
Boyutsal Çizim

Bakım Talimatları

Bakım Talimatları

Yedek Parçalar

Poz. No. Ürün Açıklama Sipariş No.
* Optional accessories
1 Lever 46741000
2 Screw coupling 46460000
3 Cartridge 46374000
4 Outlet 13096000
4.1 Sealing washer Ø13,5 x Ø2,75 0128500M
4.2 Safety ring 0485300M
4.3 Mousseur 13928000
5 Shank fastening assembly 46249000
6 Mounting wrench 19017000*