Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Euphoria 110 Massage Sürgülü duş seti 3 akışlı

27226DC1 - Euphoria 110 Massage Sürgülü duş seti 3 akışlı
  • paslanmaz çelik
Ürün Numarası 27226DC1
EAN 4005176374456

Ürün Tanımı

Mat paslanmaz çelik görünümünde GROHE Euphoria 3 sprey akışlı el duşuna sahip duş sürgüsü seti (900 mm) – banyonuzu mükemmel bir şekilde tamamlamak için sade bir tasarım!

GROHE SuperSteel kaplı GROHE Euphoria 110 Massage duş seti, stili ve performansı anında banyonuza veya ebeveyn banyonuza taşır. El duşunun sunduğu üç duş seçeneğinden ruh halinize en uygun olan spreyi seçebilirsiniz. Sakinleştirici Rain Sprey, su kullanımını azaltan çevre dostu SmartRain Sprey ve canlandırıcı Masaj Spreyi seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. GROHE DreamSpray ise suyun tüm sprey nozüllerine eşit bir şekilde dağıtılmasını sağlar. Kullanışlı GROHE EasyReach katı sabunluk sayesinde şampuanınıza ve duş jelinize anında ulaşabilirsiniz. GROHE SprayDimmer özelliği ise su spreyini kolay ve yumuşak bir şekilde ayarlamanızı sağlar. TwistFree fonksiyonu, duş hortumunun kontrolünü size vererek hortumun dolaşmasının ve bükülmesinin önüne geçer! Silikon SpeedClean nozülleri, kirecin yalnızca silinerek temizlenmesini sağlar. Bu sayede bakım ihtiyacını kontrol altında tutabilirsiniz. Sürgüyü hazırda bulunan delikleri kullanarak monte etmenizi sağlayan ayarlanabilir üst brakete sahip GROHE Quickfix sistemi sayesinde montaj oldukça kolaydır. Mükemmel görünümünün yanı sıra muhteşem bir duş deneyimi sunar. Klasik bir GROHE ürünü!

Ürünün Başlıca Özellikleri

GROHE DreamSpray ile lüks duş deneyimi

GROHE DreamSpray teknolojisi günlük duşunuzu lüks ve rahatlatıcı bir deneyime dönüştürür. İleri mühendislik ürünü duş başlığı, hangi akış şeklini seçerseniz seçin, tüm çıkış noktalarından dengeli su akışı sağlar.

SpeedClean – Duş başlığınızda asla kireçlenme olmaz

Kireç, SpeedClean su çıkış noktalarıyla sorun olmaktan çıktı: Entegre kireç kırıcı sistem sayesinde, GROHE duş başlığı su çıkış noktalarının temizliği olağanüstü kolay. Esnek silikon su çıkış noktalarındaki kireç kalıntısını gidermek için, sadece elinizle silmeniz yeterli.

InnerWater Guide ile korunan krom kaplama

Duşun içindeki su kanalının güçlü yalıtımı, yüzeyin ısınmasını önler; böylece dokunduğunuzda asla çok sıcak olmaz. Ayrıca, GROHE duşunuzun krom kaplamasını koruyarak muhteşem dayanıklılığını daha da arttırır.

Rain Akış – teninizde yaz yağmuru gibi

Teninizde rahatlatıcı Rain Akış hissinin keyfini yaşayın. Ilık yaz yağmurlarını çağrıştıran bu yumuşak ve ince akış şekli bedeninizi ve zihninizi rahatlatarak gerginlik ve stresi alıp götürecek.

Masaj akışıyla rahatlatıcı baş ve boyun masajı

Canlandırıcı masaj için, duş başlığınızdaki masaj akış ayarını seçin. Değişken su akışı, başınıza ve boynunuza nazik biçimde masaj yapar. Güne canlandırıcı bir başlangıç yapabilir ya da yatmadan önce günün gerginliği ve stresinden kurtulmak için rahatlatıcı bir masaj duşu alabilirsiniz.

SmartRain akış – konfordan ödün vermeden su tasarrufu

SmartRain, dengeli ve yumuşak su akışıyla cildinizi tazeler. Ilık yaz yağmuru hissiyle kendinizi şımartırken, değerli doğal kaynakları koruduğunuzu bilmenin rahatlığını yaşayın. Akıllı SmartRain teknolojimiz orijinal Rain akışın tüm avantajlarını sunar, ancak akış hızı daha düşüktür; siz de bu sayede duş konforunuzdan ödün vermeden su tasarrufu yapabilirsiniz!

TwistFree – duş hortumunuzun dolanmasını önler

TwistFree duş hortumları günlük deneyimlerden esinlendi: Hiç dolanmış bir duş hortumuyla uğraşmak durumunda kaldınız mı? TwistFree, duş hortumunuzun esnekliğini ve şeklini korumasını sağlayarak sizi bu dertten kurtarır.

SuperSteel - olağanüstü dayanıklı: paslanmaz çelik görünümle çağdaş tasarım

Üst sınıf paslanmaz çelik görünüm: mat şıklığı ve çizilmeye karşı olağanüstü dayanıklılığıyla bu batarya dikkatleri üzerinde toplar. SuperSteel kaplama, 75 yıllık deneyimin ve ayrıntılara gösterilen özenin eseridir. Pürüzsüz paslanmaz çelik yüzeyiyle, bu batarya özellikle hijyeniktir.

GROHE EasyReach duş tablası – duş jeli ve şampuan her zaman elinizin altında

GROHE EasyReach duş tablası ile duş jeli ve şampuan her zaman elinizin altında. Yassı tabla yüzeyi, hem armatürünüzle birlikte müthiş görünecek, hem de kolay ve hızlı temizlenecek şekilde tasarlanmıştır.

Teknik Bilgi & Bakım Talimatları

Teknik Bilgiler

Teknik ürün Bilgiler
Boyutsal Çizim

Bakım Talimatları

Bakım Talimatları

Yedek Parçalar

Poz. No. Ürün Açıklama Sipariş No.
* Optional accessories
1 shower rail holder 48098DC0
2 Hareket parçasi 48099DC0
3 shower rail holder 48100DC0
4 Filtre 0700200M