Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Euphoria 110 Massage El duşu 3 akışlı

27221000 - Euphoria 110 Massage El duşu 3 akışlı
  • krom
Product Number 27221000
EAN 4005176854125

Product Description

GROHE Euphoria Massage 110 el duşu: Massage akışlı duş

Bu el duşu, keyifle kullanacağınız üç farklı akış şekli sunar: canlandırıcı Rain akışı performanstan ödün vermeden su tasarrufu sağlayan SmartRain akışa dönüştüren entegre SprayDimmer, su tüketiminizi hassas biçimde ayarlamanıza olanak tanır. Buna ek olarak, GROHE Euphoria serisinde yer alan bu duşta güçlü Massage akış da bulunur. Darbeli su akışı başınız ve boynunuz için keyifli bir masaj hissi yaratarak günün tüm gerginliğini ve stresini alıp götürür. GROHE DreamSpray teknolojisi, tüm su çıkış noktalarından dengeli akış sağlarken, InnerWater Guide ise parlak GROHE StarLight krom kaplamayı aşırı ısınmaktan korur. Akışkan formların hâkim olduğu çekici bir tasarımla geliştirilen bu üst sınıf el duşunun konforunu yaşayın.

Product Highlights

GROHE StarLight krom kaplama sayesinde kolay temizlik

Bataryayı sadece kuru bir bezle silmeniz yeterlidir; ultra pürüzsüz yüzey kaplaması çiziklere karşı dayanıklıdır ve kalıcı parlaklık sağlar. Temizlerken zamandan tasarruf edeceksiniz, bataryanız ise hep parlak ve yeni görünecek.

GROHE DreamSpray ile lüks duş deneyimi

GROHE DreamSpray teknolojisi günlük duşunuzu lüks ve rahatlatıcı bir deneyime dönüştürür. İleri mühendislik ürünü duş başlığı, hangi akış şeklini seçerseniz seçin, tüm çıkış noktalarından dengeli su akışı sağlar.

Rain Akış – teninizde yaz yağmuru gibi

Teninizde rahatlatıcı Rain Akış hissinin keyfini yaşayın. Ilık yaz yağmurlarını çağrıştıran bu yumuşak ve ince akış şekli bedeninizi ve zihninizi rahatlatarak gerginlik ve stresi alıp götürecek.

Masaj akışıyla rahatlatıcı baş ve boyun masajı

Canlandırıcı masaj için, duş başlığınızdaki masaj akış ayarını seçin. Değişken su akışı, başınıza ve boynunuza nazik biçimde masaj yapar. Güne canlandırıcı bir başlangıç yapabilir ya da yatmadan önce günün gerginliği ve stresinden kurtulmak için rahatlatıcı bir masaj duşu alabilirsiniz.

SmartRain akış – konfordan ödün vermeden su tasarrufu

SmartRain, dengeli ve yumuşak su akışıyla cildinizi tazeler. Ilık yaz yağmuru hissiyle kendinizi şımartırken, değerli doğal kaynakları koruduğunuzu bilmenin rahatlığını yaşayın. Akıllı SmartRain teknolojimiz orijinal Rain akışın tüm avantajlarını sunar, ancak akış hızı daha düşüktür; siz de bu sayede duş konforunuzdan ödün vermeden su tasarrufu yapabilirsiniz!

InnerWater Guide ile korunan krom kaplama

Duşun içindeki su kanalının güçlü yalıtımı, yüzeyin ısınmasını önler; böylece dokunduğunuzda asla çok sıcak olmaz. Ayrıca, GROHE duşunuzun krom kaplamasını koruyarak muhteşem dayanıklılığını daha da arttırır.

SpeedClean – Duş başlığınızda asla kireçlenme olmaz

Kireç, SpeedClean su çıkış noktalarıyla sorun olmaktan çıktı: Entegre kireç kırıcı sistem sayesinde, GROHE duş başlığı su çıkış noktalarının temizliği olağanüstü kolay. Esnek silikon su çıkış noktalarındaki kireç kalıntısını gidermek için, sadece elinizle silmeniz yeterli.

Akış ayarlama özelliği sayesinde lüks ama çevre dostu duşlar  

Akış ayarlama özelliğiyle duşta su tüketimini %40'a kadar azaltın. Bu hassas ayar özelliği, GROHE duş başlığınız SmartRain akış modundayken su akışını ayarlayarak tasarruf sağlar; üstelik duş konforundan ödün vermeniz gerekmez.  GROHE ile lüks duş deneyimi ve çevre dostu yaşam tarzının tadını çıkarın.

Technical Data & Care Instructions

Technical Information

Dimensional Drawing

Care Instructions

Care Instructions

Spare Parts

Pos.-nr. Prod. description Order-nr.
* Optional accessories
1 Filtre 0700200M

Product range

Handshowers

El duşu 1 akışlı
El duşu 3 akışlı
El duşu 3 akışlı

Headshowers

Tepe duşu seti 380 mm, 3 akışlı
Head shower set ceiling 142 mm, 3 sprays
Tepe duşu seti 3 akışlı
Tepe duşu seti 3 akışlı

Showerrail sets

27226DC1
paslanmaz çelik
Add to notepad
Sürgülü duş seti 3 akışlı
Sürgülü duş seti 3 akışlı
Sürgülü duş seti
Euphoria 110

Euphoria 110

For an unparalleled shower experience.

Show Collection
Brochure