Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Şartlar ve Koşullar Grohe Colors Koleksiyonu Yarışması

1. GİRİŞ

Grohe Colors Koleksiyonu Yarışması’na katılımınız için Gizlilik Politikamız (https://www.grohe.com/29390/privacy/) ile birlikte bu şartlar ve koşullar geçerlidir.

1.1 Grohe Colors Koleksiyonu Banyo Setlerinin ödülü, GROHE (uygun olduğu şekilde “biz”, “bize”, “bizim” veya “Sponsor” olarak adlandırılacaktır) sponsorluğunda sağlanmaktadır. Şirket ve iletişim bilgilerimizi bu Koşulların son kısmında bulabilirsiniz.

1.2 Yarışma’ya katıldığınızda bu koşulları kabul etmiş ve onaylamış sayılacağınız için lütfen söz konusu Koşulları dikkatlice okuyun.

1.3 İleride başvurmak üzere bu Koşulların bir kopyasını yazdırmanızı öneririz. Yarışma ile ilgili olarak bizimle irtibata geçebilirsiniz ya da bu Koşulların son kısmında bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak bize yazabilir ve bu Koşulların bir kopyasını talep edebilirsiniz. Bu Koşulların bir kopyasını posta yoluyla almak isterseniz bize üzerinde adresiniz yazılı olan pullu bir zarf sağlamanız gerekir.

1.4 Bu Yarışma ile ilgili tüm şikayetlerin GROHE Türkiye: Saray Mahallesi, Site Yolu Sokak, No:5 Anel Plaza Giriş Kat, 34768 Ümraniye İstanbul adresine gönderilmesi gerekir.

2. UYGUNLUK VE KATILIM

2.1 Yarışma 1 Ocak 2019 tarihinde başlayacak ve 31 Mart 2019 tarihinde sona erecektir ("Yarışma Süresi"). Yarışma Süresi dışında yapılan hiçbir kayıt uygun kabul edilmeyecektir. Yarışma Süresi sona ermeden önce kaydınızı kaldırırsanız veya değiştirirseniz kaydınız, Yarışma için seçilmeye uygun olmayacaktır.

2.2 Yarışma’ya katılma hakkı kazanabilmek için 18 yaş ve üstünde olmanız gerekir.

2.3 Yarışma’ya katılmak için herhangi bir satın alım gereksinimi olmamakla birlikte, Yarışma’nın yürütüleceği web sitemize erişmek için bir İnternet bağlantınızın olması gerekecektir.

2.4 Aşağıda belirtilen kuruluşların çalışanları (ve bu çalışanların aile veya hane halkı üyeleri) Yarışma’ya katılmaya uygun değildir:

2.4.1 Sponsor;

2.4.2 Yarışma ile ilgisi veya bağlantısı bulunan herhangi bir şirket ya da kuruluş

2.4.3 Yarışma ile bağlantısı bulunan herhangi bir reklam ajansı ya da dijital medya veya web hizmetleri sağlayıcısı ve

2.4.4 bu 2.4 sayılı paragrafta belirtilen şirketlere bağlı tüm iştirakler veya şirket grupları.

2.5 Yarışma’ya katılarak, tarafınızdan sağlanan tüm bilgilerin doğru, hatasız, güncel ve eksiksiz olduğunu taahhüt etmiş sayılırsınız. Yarışma Süresi boyunca ve/veya bu sürenin ardından Yarışma’ya katılım için uygunluk durumunuzu doğrulama hakkını saklı tutarız.

2.6 Kayıt sürecinin herhangi bir aşamasında Yarışma’ya katılım için uygun olmadığınızı belirlememiz veya bu doğrultuda haklı gerekçelere sahip olmamız durumunda ödül vermeme (ve farklı bir kazanan seçme) hakkını saklı tutarız.

3. KAYITLAR

3.1 Yarışma’ya katılım ve kaydolma (“kayıt”) süreci yalnızca colors.grohe.com adresinden çevrimiçi olarak gerçekleştirilebilir.

3.2 Sizinle birlikte bu Yarışma kaydınızın da her zaman bu Koşullara uygun olması gerekir.

3.2 Birden fazla kayda izin verilmemektedir.

3.3 Kaydınızın ve tarafınızdan sağlanan bilgilerin kişisel olması ve yalnızca sizle ilgili olması gerekmektedir. Başka bir kişi adına yapılan kayıtlar kabul edilmez ve müşterek kayıt ibrazlarına izin verilmez.

3.4 Kaydınızın ve tarafınızdan sağlanan ve/veya yayılan hiçbir bilginin diğer üçüncü tarafların fikri mülkiyetini, gizliliğini ya da herhangi bir hakkını ihlal etmeyeceğini ve iftira niteliğinde, aşağılayıcı, müstehcen, mahrem, yakışıksız, incitici, taciz edici, tehditkâr ya da kanuna aykırı veya uygunsuz hiçbir içerik barındırmayacağını onaylamış sayılırsınız. Sağladığınız bilgileri eleme, filtreleme ve/veya denetlemenin yanı sıra bu bilgileri değiştirme, yayınlamayı reddetme veya kaldırma hakkını saklı tutarız, ancak bununla yükümlü değiliz.

3.5 Kaydınızın teslim edildiğine yönelik kanıt olarak iletim kanıtı ve/veya ekran görüntüleri kabul edilemez. Herhangi bir kayda yönelik bir hata, ihmal, kesinti, silme, kusur, faaliyette veya iletimde gecikme, iletişim hattında bozukluk, hırsızlık, imha, değişiklik ya da yetkisiz erişim için sorumluluk kabul edemeyiz.

3.6 İşbu Koşullardan herhangi birini ihlal ettiğinize dair haklı gerekçelerimizin olması durumunda yetkinizi elinizden alma ya da sizi ve/veya kayıtlarınızın bir kısmını ya da tümünü tenzil etme hakkını saklı tutarız.

3.7 Yarışmacılardan herhangi birinin Yarışma yetkilerinin elinden alınması durumunda, yalnızca kendi takdirimize bağlı olarak bu kişinin yerine yeni bir yarışmacının seçilip seçilmeyeceğine karar verebiliriz. Böyle bir durumda seçilecek diğer yarışmacılar, yetkisi elinden alınan ilk yarışmacıyla aynı ölçütler doğrultusunda belirlenir ve işbu Koşullara tabi olur.

3.8 Gecikmiş, kaybolmuş, zarar görmüş, bozulmuş, yanlış yönlendirilmiş, tamamlanmamış veya hileli hiçbir kayıt için sorumluluk kabul etmeyiz.

3.9 Sponsor’a, markasına ya da diğer yarışmacılara karşı kabul edilemez, usulsüz ya da saldırgan nitelikte olduğu varsayılan herhangi bir içeriği kaldırma hakkını saklı tutarız.

3.10 Kayıtların ve yarışmacıların meşruluğunu (yarışmacıların kimliği, yaşı ve adresi dahil) herhangi bir zamanda doğrulama hakkını saklı tutarız.

3.11 Aksi belirtilmedikçe, kayıtlarda virüs denetimi gerçekleştirme ya da kayıtların yedeklenmesi, arşivlenmesini veya güvende tutulması için sorumluluk kabul etmediğimizi lütfen unutmayın.

4. KAZANANLARIN SEÇİLMESİ VE DUYURULMASI

4.1 Kazananlar, Yarışma Süresi’nin bitiminden sonraki 10 iş günü içerisinde rastgele belirlenecektir.

4.2 Ödülün, bildirildiği andan itibaren 48 saat içerisinde e-posta veya telefon ile kabul edilmesi gerekmektedir. Kazanılan ödülün belirtilen süre zarfında kabul edilmemesi durumunda ödül, rastgele olarak belirlenen bir sonraki yarışmacıya verilebilir.

4.3 Kazanan kişilerin yaş doğrulama bilgileri dahil olmak fakat bununla sınırlı olmamak üzere işbu Koşullar uyarınca Yarışma’ya katılmaya uygun olduklarını doğrulamaları amacıyla bu kişilerden yazılı ek bilgi talep etme hakkını saklı tutarız.

4.4 Kazanan kişiye yapılan bildirimin ardından 48 saat içerisinde ulaşılamaması durumunda ve 3 kere iletişim kurma girişiminin ardından ya da bu kişi seçilmeden önce işbu Koşullarda belirtilen seçim süreci kapsamında alternatif olarak başka bir kazanan belirleme hakkını saklı tutarız. Kazanan kişinin bir ödülü reddetmesi durumunda bu kişi söz konusu ödülü alma hakkını kaybeder.

4.5 Herhangi bir ödül bildiriminin teslim edilememe gerekçesiyle geri dönmesi ya da bildirimde belirtildiği şekilde (ve belirtilen süre zarfında) söz konusu bildirime yanıt verilmemesi durumunda, kazanan kişi ödül hakkını kaybedebilir ve yeni bir kazanan seçilebilir.

5. ÖDÜLLER

5.1 On adet kazanan seçilecektir ve her bir kazanana bir adet Grohe Colors Koleksiyonu Banyo Seti ödülü verilecektir.

5.2 Her bir set, hepsi aynı GROHE Renginde olmak üzere bir adet L boyutunda Essence küvet musluğu, bir adet duş başlığı seti, bir adet Skate Cosmopolitan duvar sifonu, bir adet halka tipi havlu askısı ve bir adet tuvalet kağıdı askısı içerir. Kazananlar, GROHE Colors Koleksiyonu’ndan seçecekleri bir renk tercihini belirtebilir. Ancak nihai renk, ürünün bulunma durumuna göre bağlıdır.

5.3 Ödüller devredilemez, pazarlığa kapalıdır, takas edilemez, değiştirilemez ya da ödüllerin yerine para alınamaz veya karşılığında para iadesi talep edilemez. Kazanılan ödüllerin uygun olmaması durumunda ya da makul kontrolümüz dışında gerçekleşen durumlarda, söz konusu ödülleri eşit veya daha fazla değere sahip ve makul düzeyde eş değerli ödüllerle değiştirme hakkını saklı tutarız.

5.4 Ödülün teslim süresi yaklaşık 16 haftadır.

6. SORUMLULUĞUMUZ

6.1 Yarışma’ya katılımınız ya da herhangi bir ödülü kabul etmeniz sonucunda uğradığınız herhangi bir hasar, kayıp, yaralanma veya hayal kırıklığı için hiçbir sorumluluk kabul etmeyiz. Herhangi bir telefon ağı veya hattında, elektronik cihazlarda, sistemlerde, sunucularda, tedarikçilerde, web sitelerinde ya da bilgisayar donanımı veya yazılımında meydana gelen kesintiler veya bozulmalar ya da teknik arızalar; İnternet’teki, telefon hatlarındaki veya herhangi bir web sitesindeki (veya bunların herhangi bir kombinasyonunda gerçekleşen) teknik arızalar ya da trafik yoğunluğu nedeniyle bir e-postanın veya kaydın alınamamasının yanı sıra Yarışma’ya katılmanız veya herhangi bir Yarışma materyalini indirmeniz ile ilgili olarak veya bu nedenle sizin ya da başka bir kişinin cihazında meydana gelen hasar veya arızalar için hiçbir sorumluluk kabul etmeyiz.

6.2 Kayıtlarınızda bulunan ve herhangi bir üçüncü tarafın fikri mülkiyet haklarını ihlal eden, aşağılayıcı veya kanuna aykırı nitelikteki materyaller için hiçbir sorumluluk kabul etmeyiz.

6.3 İşbu Koşullardaki hiçbir ifade, ihmalimiz sonucunda meydana gelen ölüm veya kişisel yaralanmalardan ya da hileli veya dolandırıcı nitelikteki gerçeğe aykırı beyanlardan doğan sorumluluğumuzu veya ilgili kanun tarafından kısıtlanamayan ya da hariç tutulamayan diğer hiçbir sorumluluğumuzu ortadan kaldırmaz.

7. TANITIM VE KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ

7.1 Yarışma’ya katılımınızın sonucunda sizle ilgili belirli kişisel bilgileri toplarız. Çevrimiçi olarak topladığımız kişisel bilgiler ve söz konusu bilgileri hangi amaçlarla kullandığımız hakkında bilgi almak için lütfen Gizlilik Politikamıza (https://www.grohe.com/29390/privacy/) bakın. Sizle ilgili bilgileri söz konusu bu politika uyarınca işleme alırız. Yarışma’ya katılarak, kişisel bilgilerinizin Yarışma’nın yürütülmesinde ve ödüllerin temin edilmesinde yardımcı olan tedarikçilerimizle paylaşılması dahil olmak üzere söz konusu bilgilerin işleme alınmasını kabul etmiş sayılırsınız.

7.2 Tarafımızdan saklanan kişisel bilgilerinize erişme ya da söz konusu bilgileri kullanmaya son vermemizi talep etme hakkına sahipsiniz. Bu konuda yapacağınız tüm taleplerin yazılı olarak GROHE Türkiye: Saray Mahallesi, Site Yolu Sokak, No:5 Anel Plaza Giriş Kat, 34768 Ümraniye İstanbul adresine gönderilmesi gerekir.

7.3 Katılımcılarla ilgili tüm kişisel ve diğer bilgiler, yarışmaları tutarlı bir şekilde yürütmemize ve Yarışma ile ilgili tüm sorgulamaları ele almamıza yardımcı olmak amacıyla Yarışma’nın sona ermesinin ardından tarafımızdan makul bir süre boyunca saklanır.

8. YARIŞMADA YA DA İŞBU KOŞULLARDA YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER

8.1 Yalnızca makul kontrolümüz dışında gerçekleşen durumlardan ötürü Yarışma’yı değiştirebilir, askıya alabilir veya sonlandırabiliriz, Yarışma’nın sona erme tarihini uzatabiliriz veya Yarışma ya da Koşullarda başka değişiklikler yapabiliriz.

8.2 Makul bir şekilde mümkün olduğu durumlarda, bu tür değişiklikleri öncesinde veya değişikliğin tarafımızdan gerçekleştirildiği sırada değiştirilen Koşulları bu sayfada yayınlayarak ve/veya Yarışma’nın idare edildiği ilgili sosyal medya platformlarında bir bildirim yayınlayarak sizi bilgilendiririz.

9. GEÇERLİ YASA VE YARGI YETKİSİ

9.1 Yarışma ve işbu Koşullar Alman yasası tarafından yönetilmektedir ve tüm anlaşmazlıklar Almanya mahkemelerinin yargı yetkisine tabidir.

10. ŞİRKET VE İLETİŞİM BİLGİLERİ

10.1 Yarışma’nın Sponsoru, tescilli ofis adresi [adres ve iletişim bilgilerini yazın] olan Almanya merkezli GROHE şirketidir.

Bu adres, yasal olarak tescilli adresimizdir ve aynı zamanda genel yazışma amaçlarıyla da kullanılmaktadır.