Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Atrio Yerden küvet bataryası

32653002 - Atrio Yerden küvet bataryası
  • krom
Ürün Numarası 32653002
EAN 4005176890215
11,613.56 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)

Ürün Tanımı

Elegance and premium performance – the GROHE Atrio floorstanding bath mixer with hand shower!

Vibrant minimalist design meets bathroom luxury and indulgence! With a sleek look based on the cylinder, the floor-mounted GROHE Atrio single-lever bath mixer with Sena stick hand shower creates a dramatic style statement in any contemporary bathroom. Packed with GROHE’s innovative technology, the tap and shower are also a delight to use and deliver a new level of bathroom luxury. The mixer has a tubular swivel spout and the GROHE SilkMove ceramic cartridge delivers a precise and effortless control of water volume and temperature. The Sena stick handshower with 1500mm hose makes washing and rinsing your hair a moment of pure pleasure. You can easily switch between the two with the diverter. GROHE DreamSpray ensures the flow of water from every nozzle of the hand shower is lovely and the scratch resistant GROHE StarLight chrome has a sparkle that lasts for years. The handy silicone SpeedClean nozzles are easy to keep free of dirt and limescale! Install with our rough-in set (45984000). GROHE Atrio – where cutting edge bathroom style and comfort meets functional excellence.

Ürünün Başlıca Özellikleri

GROHE StarLight krom kaplama sayesinde kolay temizlik

Bataryayı sadece kuru bir bezle silmeniz yeterlidir; ultra pürüzsüz yüzey kaplaması çiziklere karşı dayanıklıdır ve kalıcı parlaklık sağlar. Temizlerken zamandan tasarruf edeceksiniz, bataryanız ise hep parlak ve yeni görünecek.

GROHE DreamSpray ile lüks duş deneyimi

GROHE DreamSpray teknolojisi günlük duşunuzu lüks ve rahatlatıcı bir deneyime dönüştürür. İleri mühendislik ürünü duş başlığı, hangi akış şeklini seçerseniz seçin, tüm çıkış noktalarından dengeli su akışı sağlar.

GROHE SilkMove kartuş teknolojisiyle yumuşak kullanım

Bu üstün kaliteli armatür, su sıcaklığını ve akış hızını hassas bir şekilde kontrol etmeyi sağlayan ayar teknolojisiyle, yıllarca kullanımdan sonra bile sorunsuz çalışır.

Güçlü akış şekliyle canlandırıcı duşlar: GROHE Normal akış

Güçlü bir akış şekli olan Normal akış, canlandırıcı ve yenileyici duşlar için idealdir. Her gün güvenilir GROHE kalitesinin keyfini çıkarın.

SpeedClean – Duş başlığınızda asla kireçlenme olmaz

Kireç, SpeedClean su çıkış noktalarıyla sorun olmaktan çıktı: Entegre kireç kırıcı sistem sayesinde, GROHE duş başlığı su çıkış noktalarının temizliği olağanüstü kolay. Esnek silikon su çıkış noktalarındaki kireç kalıntısını gidermek için, sadece elinizle silmeniz yeterli.

InnerWater Guide ile korunan krom kaplama

Duşun içindeki su kanalının güçlü yalıtımı, yüzeyin ısınmasını önler; böylece dokunduğunuzda asla çok sıcak olmaz. Ayrıca, GROHE duşunuzun krom kaplamasını koruyarak muhteşem dayanıklılığını daha da arttırır.

Teknik Bilgi & Bakım Talimatları

Teknik Bilgiler

Teknik ürün Bilgiler Teknik ürün Bilgiler
Boyutsal Çizim

CAD Bilgileri

3D DXF Verileri

Bakım Talimatları

Bakım Talimatları

Yedek Parçalar

Poz. No. Ürün Açıklama Sipariş No.
* Optional accessories
1 Sistra 13907000
2 Safety disc 6417500M
3 Lever 46634000
4 Cap 46242000
5 Kartus 46048000
6 Diverter knob 64989000
7 Diverter 65655000
8 Non-return valve 08565000
9 Dirt strainer 0700200M
10 Temperature limiter 46308000*